Szerző Téma: Pyronix PCX 46 központ  (Megtekintve 3326 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető ztm

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 60
Re:Pyronix PCX 46 központ
#4 2021. Október 26. - 11:36:21
0
Hali!

Köszi, ezt is megtaláltam, de ez is az LCD kezelőről szól, a hibákat meg meg sem említik benne. Ugyanez van a hivatalos angol nyelvű változatban is. A kezelőn látható ikonok jelentése is teljesen kimaradt belőle.
A mellékelt képen látható kezelőhöz is csak egy 1. oldalas szösszenetet sikerült összetarhálnom, leírják benne, hogy proxy kártyával hogyan élesítsünk / hatástalanítsunk. Ezzel se vagyok sokkal előrébb... :(

Lehet, hogy ez meg sem tud hibásodni?  ::) Én hülye meg hanyagoltam eddig. By-by ParadoxEVO...  :D

Szóval a kérdés továbbra is áll: mit jelent a bal oldali világító "háromszögben felkiáltójel" ikon? Ha hiba, akkor a vezetékes kezelőn miért nincs hiba jelzés?
előzmény: vg #3

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Pyronix PCX 46 központ
#3 2021. Október 25. - 21:01:53
0

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Re:Pyronix PCX 46 központ
#2 2021. Október 25. - 19:30:31
0
Az úszó emberke egy csípőfogó amint éppen szabotálja a kábelhálózatot :)
előzmény: ztm #1

Nem elérhető ztm

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 60
Pyronix PCX 46 központ
#1 2021. Október 25. - 19:26:58
0
Sziasztok!
Kimaradt az életemből a Pyronix, de most egy ismerős kérésére beleszaladtam egy, az LCD kezelőn megjelenő felirat alapján PCX46 központba kiegészítve rádiós kezelővel és érzékelőkkel. Rádiós kezelő fotója alább:

A fölső ikonsorban világít a bal oldali "háromszögben felkiáltójel". DSC analógiával ez hiba lenne, de a vezetékes kezelő nem jelez hibát. A neten semmilyen értelmes leírást nem találok ehhez a csodához, olyat pláne nem, ahol a hibákat is ismertetnék.
Meg ott van a "felkiáltójel villáskulcscsal" ikon is, én inkább ezt gondolnám hibának.

Ha valakinek van konkrét infoja, hol fáj a kezelő hasa, ossza meg velem. Meg mit jelent az "úszó emberke" ikon?

Köszönet minden apró segítségért.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!