CCTV > Kamerák

A kamerakép mitől lesz zavaros?

<< < (2/15) > >>

vg:
Szerintem elobb eleg lehet egy egyszerubb spektrum analizator -egy szkop szemelyeben.
Node ezen javaslatokkal meg mar talan lefedtunk mindent.előzmény: L. Pásztor #68

L. Pásztor:
Keress valakit akinek van scanner- je. Az megadja a zavar spektrumat, helyet, es intenzitasat.
Aztan ha a zavar jellege olyan, akkor szolni kell az okozojanak, es ha nem hasznalna akkor a nehai Hirkozlesi Felugyeletnek (ez a neve nekem jobban teccett) -mert az a dolguk h felugyeljek a hirkozlest- es lerendezik a kerdest ...előzmény: Lacy #66y

vg:
Ha ez stabilan igaz, akkor valoban mas az ok. De hogy akkor nem csatlakozo es kabel gond az is valoszinu. Azonban dunsztunk sincs hogy milyen gepeszet van a helyszinen. Hoszivattyu, uszoda, szauna, etc.. Barmilyen nagyteljesitmenyu kabellel valo keresztezodestol, parhuzamos futastol elofordulhat 8)

Egyszoval igy nem egyszeru. Azert azt en csak megtennem, hogy ha van egy kulon tapos kamera, ami ezek utan megis zavart kepet hozna, akkor tegyuk mer le a rogzito melle kozvetlenul 2m kabellel es ugyan nezzuk mar meg, hogy ugy mi  helyzet....előzmény: Lacy #66

Lacy:
"Ha földhurok volna, az nem szűnne meg minden nap 20 és 8 óra között!!!"

Emiatt gondolom én, hogy nem földhurok...
De valami szerkentyű csak üzemel ott a problémás időben
előzmény: vg #64

handras:
Jobban tudja.  ;Delőzmény: vg #64

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése