CCTV > Kábelek, átalakítók

Ethernet Over Coax extender

<< < (2/6) > >>

samli:
100W terhelésre is bőven elég a 3x1,5-es kábel. Egyébként szerinted mennyi idő kell hozzá, hogy megtalálja a villám?  ;D

Lacy:
szerintem földkábel... 500 vagy 1000 méteres fagurigán kapható

eXtra:
Majd írd meg légyszi, hogy a 300 m feszítőszálas RG6-ot milyen magas oszlopra kellett tenni, hogy a kábel közepe ne lógjon bele a tóba! ;) Valami qrva bonyolult képlettel biztos kiszámolható, de engem inkább a gyakorlati megvalósítása érdekelne!  :D

Amúgy szerintem tök felesleges lenne a 3x2,5-es kábel (ha csak nem akarsz róla hegeszteni), mert a legtöbb kapcsolóüzemű táp 110 V-ról is elmegy, áram pedig alig folyna rajta...előzmény: Janó #18

Janó:
De nem UTP lenne hanem koax, mint az a képen is látszik. Hotspot már van kiépítve az innenső parton.
A villany átfeszítés meg azért lenne necces, mert min. 3x2,5 kábelt kellene feszíteni ami ekkora távon jelentős súlyt képviselne + télen a jégteher. Ráadásul a két végponti oszlopot is jócskán ki kellene pányvázni ellen irányban.
Értem én, hogy a villany lenne a jó megoldás de megvalósítás szempontjából nehezen kivitelezhető, ráadásul az elektromos kábelek csak 100m-es bundban vannak, ha egyben kellene ekkora tétel az csak egyedileg külföldről megoldható ami jelentősen növelné a kiadásokat.  :'(

vlezlee:
250-270m utp-n elég sok, szabvány szerint 95m, én építtetnék ki 230V-ot (horgászok ak is lehetne pénzrt áramvételezési lehetőséget biztosítani utána) és wifin átlőném a kamera képét (ezzel együtt akár wifi hotspotot is lehetne üzemeltetni a tónál)előzmény: Janó #13

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése