Általános kategória > Jogszabályok

Kivitelezői nyilatkozat a biztosító számára

<< < (2/2)

eXtra:
Szia!

Nekem eddig úgy tűnt, hogy a biztosítók semmilyen kedvezményt nem adnak riasztórendszer megléte esetén, viszont ha pereskedésre kerül sor, akkor a riasztórendszer bármilyen apró hiányossága (Hol van a második kültéri hang-fényjelző? Miii, hogy csak egy van!? Akkor viszontlátásra!) vagy a szerződés apróbetűs részei jó alapot adhatnak az ügyfél kártérítési igényének megtagadásához, ezért érdemes előre átgondolni, hogy később mennyi előny vagy hátrány származhat abból, ha szerződéskötéskor az ügyfél bejelenti a riasztórendszerét...

Pl.: "Fontos kiemelni, hogy a biztosítottaknak az újabb feltételek alkalmazása esetén, amikor is a védelmi rendszert a biztosítási esemény előfeltételeként határozzák meg, e két utóbbi esetben sem lenne esélyük kártérítésre.előzmény: padisah #1

padisah:
Sziasztok!
Kellene egy kis segítség:
Egyik ügyfelem, akinek telepítettem egy kis rendszert a nyaralójába, kéri, hogy írjak neki egy kivitelezői nyilatkozatot a biztosító számára, mert biztosítást szeretne kötni az objektumra. Mi kell egy ilyen nyilatkozatba? Tudna nekem valaki küldeni, vagy mutatni egy mintát (név nélkül) ami alapján megírhatnám az enyémet?

Kösz

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése