Általános kategória > Hírek

Olyan szuperakkumulátort találtak fel, amin a tudósok is meglepődtek

(1/2) > >>

handras:
Egyetértek a, kollégáddal!előzmény: L. Pásztor #9

L. Pásztor:
Csak poénból kérdeztem, az alábbi sztori miatt ...

vagy 10 éve a GPRS-es fejlesztések időszakában egy kis 4 zónás DSC-t tettünk be egy A5 méretű müa. dobozba, nem volt magasabb 5cm-nél. Kívülre rá lett ragasztva 2 oldalas ragasztóval a kezelő, belül táp + kis processzoros vacak, ami csesztette relékkel a zónákat kb. 10-15 percenként (infra nem volt rajta). Aztán h így menjen 3 percenkénti tesztkódokkal ... napokig, magára lett hagyva, dúrta fel a CiD-eket a netre.
De a kezelő mindig csipogott akku-hiányt, halálra idegesített mindenkit, zselés akku nem fért oda, így kapott egy régi, kb. bébi-elem méretű 12V-os akksit, h azt nézze zselésnek ...  Kapacitása sztem újként sem volt  1Ah-sem, de a központ tápelvétele után még ment róla vagy 1-2 órát ... akkuhiba jelzés nélkül ... csak a teljes lehalás előtt kezdett el erőlködni valamit ...  :)

Akkor mondta ki egyik kollégám a tutit: ahol 3 évente nem cserélnek akksit, ott gyakorlatilag nincs is akksi.

 
 előzmény: vg #8

vg:
Hat persze hogy nem, de az ugyfel csak akkor hivja a szerelot, ha a diszpecser ertesiti az akku hibarol es/vagy a kezeloje azt jelzi. Addig jo az meg.....
Egyebirant nekem is Pana volt az az akku amire a rendszer 12 ev utan jelzett akku hibat.előzmény: L. Pásztor #7

L. Pásztor:
Es ha nem jelzett akkuhibat ... akkor az akku jo ?  :Oelőzmény: handras #6

handras:
Évekig tartottam Panasonic akkut is, felár ellenébeni akkucseréhez. Épp a múltkor láttam egy ilyen rendszeremet amibe 2009-ben raktuk be. Még nem jelzett hibát....előzmény: L. Pásztor #4

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése