CCTV > DVR (rögzítők)

DVR-ek távoli elérése

<< < (68/68)

handras:
" Annál 1 dologgal szívtam meg, méghozzá ha átállítottam a gyári port értéket másra, akkor se LAN-ról, se Net-ről nem értem el többet.
Visszaállítottam és láss csodát megy rendesen..."

Csókoltatom a fejlesztőket! akkor miért is lehet átállítani? :-[

vg:

--- Idézetet írta: mot - 2011. Június 01. - 21:03:03 ---Sziasztok!
Köszönöm a DVR távoli elérésével kapcsolatos ötleteket. Végül is kiderült, hogy az informókus volt a hunyó, nem állította be a port fw-ot a 34567 portra. :)

--- Idézet vége ---
Amúgy pont a héten telepítettem ugyanennek a rendszernek 8 ch-ás verzióját. Annál 1 dologgal szívtam meg, méghozzá ha átállítottam a gyári port értéket másra, akkor se LAN-ról, se Net-ről nem értem el többet.
Visszaállítottam és láss csodát megy rendesen...

Kameraguru:
A hálózati kommunikáció sebességét nagyban meghatározza hogy a DVR egy vagy több porton keresztül szolgálja ki a klienst. PL az egyik ... DVR család a 7000 porton kommunikál le mindent, ami egyszerűnek hangzik de pl. ha speed dome vezérlést akarsz, akkor a video stream elveszi az amúgyis gyengécske feltöltési sávszélességet a kommunikációs vonalból és nem nagyon jut hely a PTZ parancsoknak. Ugyanez a hangátvitelre is igaz lehet.
Egyszóval jó az ha egy DVR minden hálózati funkciójára külön portot használ.   

eXtra:
Szia!

A legtöbb asztali DVR-hez csak két port szükséges, de pl. egy teljes kiépítésű Kodicom videoszervernél akár 10 portra is szükség van, hogy minden működjön...  8)

mot:
Sziasztok!
Köszönöm a DVR távoli elérésével kapcsolatos ötleteket. Végül is kiderült, hogy az informókus volt a hunyó, nem állította be a port fw-ot a 34567 portra. :)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése