CCTV > DVR (rögzítők)

DVR-ek távoli elérése

<< < (2/68) > >>

bcslaci:
Csak akkor kapcsolják át, ha nincs IP TV szolgáltatás. előzmény: padisah #333

Janó:
Ok, köszi, délután ismét megyek az ügyfélhez.....
Remélem megoldódik, mert erősen optikázzák a környéket és biztos belefutok még ilyenbe.

padisah:
Az, hogy 2 vagy 3 jeggyel kezdődik, semmit nem jelent.
Nézd meg a WAN IP címet és nézd meg pl. a myip.dk oldalon a tényleges IP címet. Ha ezek megegyeznek, akkor nem vagy NAT-olva. HA az ügyfél (előfizető) kéri, á-tteszik publikusra.  A Telekomnak a sz..r gagyi üvegszálas routere átkapcsolható modem módba. Most ebben nem vagyok biztos, hogy te meg tudod tenni, de a szolgáltató segítségével biztosan át lehet kapcsoltatni. Csináltam, működött. Ha az ügyfélelhárító szolgálat hülye a túlvégen, műszakiakat kell kérni. Utána kell egy külön router, port forward, dyndns és hadd szóljon! Van ilyen rendszerem, működik.
előzmény: Janó #332

Janó:
Ok, ezt kipróbálom legközelebb......most infót és egyéb kipróbálási lehetőséget gyűjtök hétvégéig.

Beszéltem ügyfél szolgálattal, ők aztán nem nagyon tudtak segíteni.
Beszéltem a sráccal aki bekötötte az optikát, ő mondta, hogy üssem ki a Tcom router bejelentkezését, vigyek egy másik routert és azon adjam meg a felcsatlakozási paramétereket, hogy a Tcom router csak modemként üzemeljen. Ezt is kipróbálom majd.

vg:
Csak van olyan port range amit nem NAT-olnak, probald megkeresni hatha (ezert mehet a laptop a 80-as porton es a telo meg nem a 8000-en)előzmény: Janó #330

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése