Szerző Téma: DSC PC5020-at DLS5-tel sehogy sem lehet programozni?  (Megtekintve 4302 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Nem csak így. Egy LCD szöveges kezelő is jó erre a célra. Csak kényelmetlenebb.
előzmény: nrobi1001 #11

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
azt hiszem, tisztában vagyok ezzel :)

csak mellesleg jegyzem meg, hogy kb 25 évvel ezelőtt mikor a Paradox központok megjelentek itthon is, akkortájt én láttam már hogyan kell PC-ről programozni riasztót, akár telefonon táv is, és ebbe elég sok energiát fektetve azt hiszem bizton állíthatom, hogy az első 10-ben benne voltam akik erre képesek voltak :)  )
előzmény: nrobi1001 #11

Nem elérhető nrobi1001

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 7
Hát az eseménytár kiolvasások miatt kell a dls kapcsolat az 5020 as okhoz.Mert a felhasználó ha pl téves riasztásnál kikapcsolja aztán meg vissza akkor már csak így lehet kiolvasni.
előzmény: Lacy #2

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
 ;D
Én meg tudom resetelni a régi Power szériát, hiába van lockolva  :P
előzmény: kero #9

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Én mindig átállítom a panel azonosítót és a fel-letöltő kódot.  :P
előzmény: syn7h37ic #8

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Be lehet lépni, de feltétel, hogy ki legyen kapcsolva a rendszer, és a fel-letöltő kód a központban alapértelmezett legyen. (99%-ban így lesz, eddig még soha senki nem állította át,  ahol így töltöttem le)
Beállítasz mindent a DLS5 ben, és elindítod a letöltést. Az adatkábel NE legyen a panelre dugva. amikor írja a szoftver, hogy várja a panel válaszát, akkor kell rádugni a riasztóra az adatkábelt. ha nem indul el 5-7 mp-en belül, akkor lehúz, és visszadug újra. Ezután már letölti az adatokat.

előzmény: nrobi1001 #7

Nem elérhető nrobi1001

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 7
Köszönöm a segítséget.Még egy kérdés.Ha nem tudom a Dsc pc1616 vagy a1832-1864 mester ill install kódját akkor is be tudok lépni a dls gyors csatlakozással? [/size] Ha igen azt hogy kell?
előzmény: syn7h37ic #3

Nem elérhető nrobi1001

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 7
Köszönöm a segítséget.Még egy kérdés.Ha nem tudom a Dsc pc1616 vagy a1832-1864 mester ill install kódját akkor is be tudok lépni a dls gyors csatlakozással? :o Ha igen azt hogy kell? :'(   

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Nincs, persze hogy nincs. Egy sör lesz  ::piasok:: :D
előzmény: Lacy #4

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
jóvanna tudom csak hogy ne legyen akkora sértődés azé írtam :)
előzmény: syn7h37ic #3

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!