Szerző Téma: TVI/AHD kamera és 110m-es távolság a rögzítőtől  (Megtekintve 7972 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető bolyt

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 55
ugyan ez a véleményem
előzmény: SLC #12

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Jó alaposan elkanyarodtunk a topic témájától.

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
A Poweres mizéria ismerős. Mi is hasonlóan jártunk régebben.. De erre nem mi, hanem ők fáznak rá, hogy nem náluk vásárolunk. Nem fogom erőltetni, ha nem akarják, van még rajtuk kívül más is, nem kötelező. Sőt, üzletkötők minket kerestek meg, hogy az ő áruházukban vásároljunk. Ezek után nem látom értelmét az erőlködésnek.
előzmény: SLC #12

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Akkor mg kidobnak az ajtón, menj be az ablakon  :)

Próbálkozz még. Ígérd meg, hogy havi 10 milláért fogsz vásárolni, az meggyőző  ;D
Néhány céghez én is csak úgy tudtam bereggelni, hogy bedobtam valami nagy számot.


előzmény: bolyt #11

Nem elérhető bolyt

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 55
Váll. igazolvány másolatot bekérték kétszer. Fő tevékenységi kör: 432102,Vagyonvédelmi, riasztóberendezések,
gyengeáramú hálózat kiépítése, javítása.
Minden email-ben ott van az összes elérhetőségi lehetőség. Tehát szerintem nem bennem van a hiba.
előzmény: bolyt #8

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Ja aki meg 0123456789 tel számmal regisztrál ugye azt meg nem tudják visszahívni és szintén kuka  ;)
előzmény: SLC #9

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
A powernál a regisztrációnál megnézik, hogy van-e a tevékenységi körödben biztechez kapcsolható (villszer, IT ág stb Kőműves, virágbolt, vasbolt hiába kft nem kap belépési jogot) ha nincs akkor kuka.
Nem tartom hülyeségnek és jó lenne, ha a többi cég is hasonlóan tenne.



előzmény: bolyt #8

Nem elérhető bolyt

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 55
Én a power-el vagyok így. Már vagy 5x elküldtem az adataimat de még válaszra sem méltatnak.
előzmény: eXtra #7
2014.08.04 az első regisztráció. :( :( :(

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
[OFF]
Kíváncsi voltam az árakra, ezért bejelentkeztem a Riel weboldalára, de szomorúan látom, hogy a Röppentyű utcában fél év alatt sem sikerült aktiválni a fiókomat. Mindegy, várok türelemmel, hátha egyszer majd valakinek feltűnik, hogy néhány vevőjelölt (csontváza) van a szerverben...  8) ;)
előzmény: pattila #6

Nem elérhető pattila

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 20
Röppentyű utcában találsz. Van raktáron DS-2CE16D5T-AVFIT3 (2.8-12mm)
2 MP THD WDR varifokális EXIR csőkamera; OSD menüvel
és
DS-2CE16D7T-AIT3Z (2.8-12mm)
2 MP THD WDR motoros zoom EXIR csőkamera; OSD menüvel
Ezek működnek 24 V AC-val

előzmény: vlezlee #5

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!