Szerző Téma: Hikvision PTZ Androidon keresztül  (Megtekintve 4106 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:Hikvision PTZ Androidon keresztül
#3 2017. Február 05. - 22:17:22
0
Alapvetően az iVMS-4500-öt, de megpróbáltam a Guarding Expert-el is. Sőt, az iVMS-4520-al is.
A furcsa, hogy egy-két hete még ment. (egy folyamatban lévő munkához kell, és otthon tesztelgetem a rendszert)


előzmény: eXtra #2

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Hikvision PTZ Androidon keresztül
#2 2017. Február 05. - 22:08:59
0
Pontosan melyik androidos klienst használod (IVMS-4500, Guarding Expert, Hik-Connect, stb)?
előzmény: kero #1

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Hikvision PTZ Androidon keresztül
#1 2017. Február 05. - 17:00:43
0
Sziasztok!
Olyan gondom van, hogy adott egy Hikvision HD TVI rögzítő és Sunell kamerák motoros zoom-al.
A DVR a koaxon keresztül vezérli a kamera zoom-ját, illetve kezeli a kamera OSD menüjét.
A menüt tudom kezelni a helyszínen egérről, a DVR saját képernyőjén, és távolról akár böngészőből, akár Androidról.
A zoom-al ugyanez a helyzet, minden működött, de egy ideje a zoom-ot nem tudom Androidon keresztül működtetni, mindenhonnan máshonnan igen, és a kamera menüje megy az Androidról. Tuti, hogy pár napja még működött ez is. Próbáltam a DVR-t visszaállítani gyári alapra, és próbáltam kétféle telefonról is.
Van valakinek fogalma, hogy mit ronthattam el?   

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!