CCTV > Kamerák

AHD

<< < (7/7)

kero:
Én igazából ugyanezt tapasztalom HD-TVI rendszerrel is. Egy két éve szerelt 2Mp-es IP rendszerem sokkal élesebb képet ad mint a most telepítés alatt lévő szintén 2Mp-nek mondott HD-TVI.
Azt hittem, hogy csak nekem tűnik így, de ha már más is szóba hozta....előzmény: szaki #1

szaki:
Sziasztok!

Mostanában az a tapasztalatom,hogy mintha a mostani AHD.rendszerek mintha csak 960H-ak lennének felbontásban.Sajnos ez a Fhd Ahd-ra is igaz.
A 1,5-2 évvel ezelőtti csak AHD1Mp.-es rendszerek sokkal élesebbek és mintha sokkal nagyobb felbontásúak lennének.
A mostaniak pixelesek és nem elég élesek"szerintem" a régebbiekhez képest.
Koax és Utp-n egyaránt.
Mostanság videosec,technson,provisiont szerelek.
Régebben viszont rörzítőből csak a provisiont,kamerából meg csak sony chip-set-est raktam.
A mostani kamerák nagy részénél csak hirdetve van a sony mire megérkezik addigra a leírásban már nem is említik.

Lecseréltem egy tönkrement 960H-s.rögzítőtt AHD2-esre.Elősször rajtahagytam a régebbi még kínából vásárolt kamerákat(960H sony).És sokkal jobb volt a képük mint a régebbi prov...rögzítővel.
Majd egyesével rakosgattam felfelé az új kompakt AHD2-es kamerákat.Közben a rögzítő szépen át is állt egyesével 1080P-re.
Viszont nem igazából láttam a nagy durranást.Sőt,éjszaka talán a régebbieknek talán még jobb képe volt.
Ebben az esetben a rögzítő és a kamerákat szettben vettem FHD.Ahd2. és elvileg ez is sony chipset.(vidse...)

Valakinek van hasonló rossz tapasztalata?

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése