Szerző Téma: Biztonságtechnikai rendszerszerelő állást kínál  (Megtekintve 2236 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Sziasztok!

Fővárosi építkezésen 7db többszintes épület felújítása van folyamatban, ebből 1 lassan elkészül. Ha tudtok valakit akit cégként vagy magánszemélyként érdekelne komplett gyengeáramú munka (behat, beléptető, tűz, videó) ami jövő év végéig tutira kitart, az írjon nekem pü-t.
Thx.

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Bocsi, a facebookos kontakt eddig fel se tűnt, de így már én is szívesen mennék állásinterjúra!  :D ;)

Nem elérhető ecilA

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Akinek tudnia kell, tudja a számom :)

aki meg nem tudja, az írjon e-mailt
előzmény: vg #3

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Maradj már ;D
Facebook oszt látod a G4S feliratot Alice-nál.
Meg sok ismerőst is  :P [size=78%]
előzmény: eXtra #2
[/size]

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Ez az egyszerhasználatos email cím az összes kontakt? Se egy cég vagy bármilyen név, esetleg egy telefonszám... Én tuti nem vennék komolyan egy ilyen álláshirdetést, de hátha más nem lesz ilyen kritikus. :)
előzmény: ecilA #1

Nem elérhető ecilA

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Piacvezető megrendelői bázissal rendelkező cég keres biztonságtechnikai szerelő pozícióba munkatársakat azonnali kezdéssel, budapesti és környéki munkavégzésre.

Elvárások:Tűzjelző és behatolásjelző rendszerek telepítésében karbantartásában, illetve hibajavításában szerzett gyakorlat,B kategóriás jogosítvány

Vagyonvédelmi rendszerszerelő igazolvány.

Előny:Tűzvédelmi szakvizsga bizonyítvány
Behatolásjelző rendszerek programozásának ismereteEgyéb gyengeáramú rendszerek ismerete (CCTV, beléptető rendszerek,Stb...)

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, (amely lehetőleg tartalmazza az ismert rendszerek megjelölését) fizetési igény és telefonos elérhetőség megadásával a megadott e-mail címen.
allas2017biztonsagtechnika@gmail.com

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!