Általános kategória > Hírek

Az SZVMSZK új elnöke visszaállíthatja a kötelező kamarai tagságot?

<< < (8/10) > >>

RLB:
De ne Paradoxot vagy DSC - t! Vagy nekik az is sok......;)előzmény: Janó #7

Janó:
Ez szinte minden kamarára igaz. Semmit sem adnak csak beszedik valamire a pénzt.
Most fel akarom hívni azt amelyiknek épp fizetek, mert azt írták, hogy segítenek a pályázatoknál......no de mit?
Amúgy meg mit is csinálnak ott az irodában?

kero:
Minden betűvel egyetértek.előzmény: czegany #8

czegany:
Már közel húsz éve riasztózom, nem teljesen úgy kezdtem, hogy rendőrhatóságim és kamarai tagsági volt, de ez csak pár évig tartott. Miután legalizáltam magam, elkezdődött a fizessek ide, fizessek oda, fizessek ezért meg azért, ne csak én fizessek, hanem a Kft-m, egyéni vállakozásom, meg minden mindent.
Mivel jól fizettem, és reisztráltak is, a rendőrség is elkezdett évente behívogattni, és minden esetben elkérni azokat az adatokat és dokumentumokat, AMIKET ŐK ADTAK KI! WÁZZ! Egy dolgot kértek pluszba, amire nincs rálátásuk, a biztosítás befizetés igazolását.
Persze fizettem a kamarai díjat is, amiért cserébe kaptam egy fénymásolt 1 oldalas tájékoztatót/újságot évente egyszer, egy oldalt, gratula. Biztos nem becsültem meg, mert késöbb az is elmaradt. Egyebet a kamarától nem kaptam.
Viszont a telepítéssel is foglakozó villanyászok zöme akkor sem volt regisztrálva, és árasztotta kiválló telepítési munkálatokkal a megrendelkőket. De ezek a személyek sem a rendőrséget, sem a kamarát nem érdekelték, mert nem is tudtak róluk, mivel nem voltak regisztrálva. Ezért inkább csesztetik azokat akiket tudntak, minket regisztált telepítőket, akiket nem kell keresni, megvagyunk, fizetünk, adatot szolgáltatunk.
Szerintem ha ismét kötelező lesz a kamarai tagság, akkor sem lesz képes a kamara és a rendőrség megtalálni az illéegálisan dolgozókat, bár szerintem nem is igazán akarja.Először tessék mutatni valamit, hogy érdemes legyen belépni ebbe az érdekvédelmi szövetségbe, mert ha ez megint erőszakosan és kötelező keretek között fog menni, eleve megalapozza a kellemes viszonyt.

Janó:
Eléjük kellene tenni 3 különböző riasztóközpontot.......tessék felprogramozni. Ha megy akkor fizetünk tagdíjat....esetleg.  ;D

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése