Szakmai kategória > Szoftverek

IVMS-4200 eszköz export

<< < (3/3)

vg:
Gondoltam ha mar archivalnom kell felvetelt, akkor menjen az ivms is es az nvms is parhuzamosan. Ra kellett jonnom, hogy utobbinal a max. egyszerre archivalhato felvetel 24 ora  :(előzmény: eXtra #4

eXtra:
Az NVMS1000-ben egyébként kimenthető az eszközök összes adata (név, cím, port, login, stb.), amit egy másik NVMS1000-be lehet importálni, de annyi szépséghibája azért van a dolognak, hogy a kimentett fájlban titkosítatlanul szerepel minden. Szóval, ha szeretnéd tudni, hogy mi van a jelszó mezők csillagai mögött, akkor az export fájlban simán megnézheted őket (is)...  8)előzmény: vg #3

vg:
Amugy tenyleg gyorsabb es sok tekintetben stabilabb az NVMS1000. Van azert nehany bosszanto hibaja, peldaul amikor 1 letezo hibat -pl. kepet nem tud valamiert megjeleniteni, azt- a jobb also sarokban megallithatatlanul ujra es ujra feldobja. Az szinte semmiseg hogy ptz kamera zoomja pont forditva mukodik, mert hozzaszokik az ember. Szoval tenyleg jobb mint a 4200, de semmi nincs hiba nelkul.előzmény: eXtra #2

eXtra:
Szia!

Próbáld ki, hogy a "\Program Files\iVMS-4200 Station\iVMS-4200\iVMS-4200Client\" mappából a "Device" fájlt (ez a fájlnév és nincs kiterjesztése) átmásolod egy másik IVMS-4200-ba. Hátha... 8)

Amúgy tényleg meglepő, hogy abban a fostalicska IVMS-4200-ben nincs normális devices export/import lehetőség, de szerencsére az NVMS1000 szebb, gyorsabb, okosabb és helyi hálóra már nem csak a TechSon-os, hanem a Hikes-Dahuás ügyfeleknek is ezt rakom fel!  :-*  ;)

BCsabi80:
Sziasztok!

IVMS-4200 esetében miként tudom az eszközöket exportálni, hogy másik gépen is meglegyen?

A device management/hikvision device -nál ott vannak az eszközeim. A system/export system config file esetében csak a program beállításait viszi át, az eszközöket nem.

Ötlet valakinek?

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése