Szerző Téma: iParadox nem válaszol  (Megtekintve 14064 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető gabesz0219

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re: iParadox nem válaszol
#26 2020. Augusztus 22. - 11:12:48
0
Köszönöm a választ. Azóta sikerült megoldani a problémát :)
előzmény: bcslaci #25

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Re: iParadox nem válaszol
#25 2020. Augusztus 18. - 20:35:16
+1
PMH már nagyon régen nem működik, nem fogad új regisztrációkat és már a régiek sem működnek.

Insite Gold alkalmazás és fizetős SWAN szerver van helyette.
előzmény: gabesz0219 #24

Nem elérhető gabesz0219

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re: iParadox nem válaszol
#24 2020. Augusztus 18. - 11:00:35
0
Sziasztok!

Találkozott már valaki a paradox my home regisztrációs problémájával?
Konkrétan reg után megkapom az aktiváló kódot e-mailben,befejezem a reget és nem lehet bejelentkezni mert érvénytelen felhasználónév vagy jelszó hibát ad. elfelejtett jelszó esetén pedig azt írja hogy nincs aktiválva a fiók..

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Re: iParadox nem válaszol
#23 2018. Augusztus 23. - 11:45:57
0
Kanadában néha bal lábbal kelnek fel :-)
Insite Gold kezd elég jó lenni, de ezt már megszokhattuk a paradoxtól, hogy majd v2.0 után kinövi a gyerekbetegségeket :-)
Várható volt, hogy lekapcsolják a szervert, hiszen nem hoz pénzt a konyhára.
Az iParadox meg feltört verzióban évek óta kering, nem nagyon fizetett már érte senki + csak az almásak nem tudták használni.
előzmény: kero #22

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re: iParadox nem válaszol
#22 2018. Augusztus 22. - 11:53:54
+2
Tudtommal azt ígérték, hogy a szerver nem fog leállni, az eddig regisztrált accountok megmaradnak, csak már majd nem lehet újat regisztrálni. Legalábbis a Powernél ezt mondták, bár mondtak már mást is, ami végül nem úgy lett.
Az új szerverről meg annyit, hogy épp most emelték meg az éves díját 40%-al (egy másik topicban épp tegnap írtam róla). Ami végső soron még mindig nem elfogadhatatlan, csak ne lenne tele hibával az Insite Gold, már a sokadik firmwarefrissítés után is.
Egyébként az iParadox app ára is kb. duplájára emelkedett. Nekem két telefonomra még engedte letölteni egy fizetéssel, a harmadikra már újra meg kellett vennem.
előzmény: SLC #21

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Re: iParadox nem válaszol
#21 2018. Augusztus 22. - 09:30:43
0
Betojt a paradox adatbázis és kb 2018 márciusig tudták visszaállítani. Azóta regisztráltakat újra be kell regisztrálni, de hamarosan le fog állni a myhome amit igazából màr 2017 szeptemberre igértek, úgyhogy inkább az új szerverre kellene regiyztálni és ip150- t frissíteni 4.xxxxx re. Ez a jövő azt hiszem.

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re: iParadox nem válaszol
#20 2018. Augusztus 19. - 07:58:54
+1
Köszi!
előzmény: kero #17

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Re: iParadox nem válaszol
#19 2018. Augusztus 19. - 00:18:24
+2
Ez így azért nagy kibaszás.... Vannak ügyfelek, akik 100+ km-re vannak...
előzmény: Nagy P #18

Nem elérhető Nagy P

  • Szakember
  • Teljes tag
  • *****
  • Hozzászólások: 79
Re: iParadox nem válaszol
#18 2018. Augusztus 18. - 21:46:11
+1
Az enyém  csak úgy jött vissza ,hogy újra inditottam az IP modult.
előzmény: RLB #15

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re: iParadox nem válaszol
#17 2018. Augusztus 18. - 21:45:09
+4
Na akkor mondom, hogy mire jutottam: A paradoxmyhome.com-on az ügyfeleim listájánál feltűnt, hogy az IP150-ek egy része látszólag küldi a pollingot, de a dátum/időpont azt mutatja mintha már napok óta nem frissült volna. Néhány ügyféleszköz működött rendesen, de a többi nem. Ahol az IP cím már régóta változatlan, ott el tudtam érni az IP150-et böngészőből. Ahol a riasztó mellett működik videorendszer is, ott a dyndns alapján megvolt az IP cím, tehát ott is elértem az IP150-et. Akit lehetett, megkértem, hogy nézze meg az aktuális IP címét (routerből, vagy whatsmyip-n).
A lényeg, hogy az IP150-ek újraindítása után mindegyik kifogástalanul működik, küldi a pollingot és a helyes időpontot és IP címet mutatja. És nem utolsó sorban elérhető...

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!