Nem szakmabelieknek > Barkácsoláshoz segítséget kérek

Paradox riasztórendszer véletlenszerű riasztás

(1/3) > >>

eXtra:

--- Idézetet írta: Kovács József - 2019. Január 06. - 17:02:01 ---lehet, hogy a fórum regisztrációjánál egy igazolványszámot is feltételnek kellene adni.
Amikor engem felhívnak, hogy például egy paradox rendszerrel gond van akkor azt szoktam mondani, hogy nekem renault kocsim van és mondja meg hogy mi a baja (típus nélkül)előzmény: Lacy #2

--- Idézet vége ---

GDPR? Aztán ki ellenőrzi, hogy valós-e? És sorolhatnám a többi apróságot, amin elbukna a dolog, de amúgy jó ötlet... előzmény: Kovács József #10

Kovács József:
Teljesen egyetértek a hozzászólásoddal, lehet, hogy a fórum regisztrációjánál egy igazolványszámot is feltételnek kellene adni.
Amikor engem felhívnak, hogy például egy paradox rendszerrel gond van akkor azt szoktam mondani, hogy nekem renault kocsim van és mondja meg hogy mi a baja (típus nélkül)előzmény: Lacy #2

mot:
Na az ilyen topicok a face-s csoportokba valók! Véleményem szerint itt a fórumban meg kellene tartani a szakmaiasságot, a szakemberek fórumát. Én egyébként nem vagyok híve a face-s csoportnak, de ez itt off.előzmény: Lacy #2

RLB:
A cégpapír mit ér ? A haverom is felvette a tev. körbe és már ugyan azt a kedvezményt kapja mint én 20 év után . >:( Ha nem kérik be a rendőrségi papírokat semmit ...előzmény: padisah #7

padisah:
El lehet dönteni. A facebook általában saját néven fut. Ha ugyanerre a névre mutat egy szerelői igazolványt, akkor szaki. Powernél mikor anno regisztráltam, bekérték a cégpapírokat.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése