Szakmai kategória > Adatkapcsolat eszközei

Paradox programozó kábel

<< < (4/5) > >>

pbox:
Ebay-on néhány száz forintért kapható USB-TTL átalakító, teljesen jól működnek

előzmény: mormogipapa #8

Lacy:
nagyjából levezettem, hogy ugyanannyiba ha nem többe lenne. az elpazarolt időről nem is szólva :) de te tudod végül is a feladat megoldása is egy sikerélmény ha működik :)előzmény: mormogipapa #8

mormogipapa:
Nem fillér baszásról van szó csak nem szívesen adnák ki ennyi pénzt olyan dologért amit évente 4-5 használok azért kérdeztem hogy lehetne ha igen hogyan csinálni házilagelőzmény: kero #6

L. Pásztor:
Ha egyszer hiánycikk ... : valamikor gyártottunk USB/RS232-t/TTL/3v3 soros adaptereket egyik végén USB, másik végén 3 pólusó aljzattal (Tx, Rx, főd), régebbi ipari eszközök számára, h továbbra is lehessen laptopról csesztetni.
Egy kb. 4x2x1 cm-es fekete müa. dobozban volt, az önköltségére úgy 4e huf körül emléxem.

Ha érdekli a népeket, és felvállalja valaki a menedzselését, akkor újra lenyomunk 100 db-ot egyben, így önköltségi áron. Át kell néznem, de szerintem most is kijönne 4e huf-ból. Mondjuk annyit, ha a RK felől valami egzotikus csati van rajta, akkor annyival több lesz ...

Karitativ alapon, sem nyerni, sem bukni nem akarok rajta. Csak 100 db, és csak egyben, és csak 1 valakinek, aki egyben fizet, és majd intézi a szétosztást ...    előzmény: Lacy #5

kero:
Annyit még hozzátennék, hogy és akkor még mi szidjuk itt a fillérbaszó, otthon barkácsoló ügyfeleket...előzmény: Lacy #5

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése