Szakmai kategória > Szoftverek

Matrix központ

(1/1)

syn7h37ic:
Az jó.
többek között ezért van olyan munkagépem, amin win7 32 bit fut, mert elég sok olyan program van, ami még mindig nem szereti a 64 bites rendszereket. Csak ugye, ahogy egyre frissebb gépek kaphatóak, úgy egyre inkább ki fog kopni a win7, és vele együtt egy csomó program. Sajnos a gyártók nem igazán erőltetik meg magukat, hogy megfelelő kompatibilitást adjanak. Egyre több, de még elég hosszú a lista, ahol nem.
A virtuális gép sem megoldás sok esetben.előzmény: kisapa63 #4

kisapa63:

--- Idézetet írta: kisapa63 - 2019. December 07. - 18:09:09 ---Ez csak azért érdekes mert egy héttel ezelőtt még működött Win10 64bit-en. Persze az is igaz, hogy nem új telepítés volt hanem ingyenes frissítés win8-ról. előzmény: syn7h37ic #2

--- Idézet vége ---
Hurrá megoldódott. A baj csak az, hogy nem tudom mitől. Eddig is win7 kompatibilis módban próbáltam futtatni. Most annyi változott, hogy a kompatibilitás varázslóra bíztam a dolgot és már a teszteléskor elindult. ;) ;) ;) ;)

kisapa63:
Ez csak azért érdekes mert egy héttel ezelőtt még működött Win10 64bit-en. Persze az is igaz, hogy nem új telepítés volt hanem ingyenes frissítés win8-ról. előzmény: syn7h37ic #2

syn7h37ic:
Az MXUDL Windows7 32 bit only. Más, újabb vinfoson nem fog menni.előzmény: kisapa63 #1

kisapa63:
Sziasztok! Használj valaki a matrix központhoz való mxudl nevű programot?
A gondom az, hogy újra kellett telepítenem a windowst és azóta nem indul el a program. Sorozatosan más és más ocx kiterjesztésű fájlokkal van baja. Már háromra találtam megoldást és ezzel tovább és lépett a program de ezzel a negyedikkel már 2 napja szenvedek. Átnéztem a netet de amit találtam azt hiába hajtottam végre továbbra sem működik. Ami a mostani probléma az a msinet.ocx. Ha valaki találkozott már ezzel a problémával és van megoldása örülnék ha segítene. Emlékeim szerint már minden olyan programot felraktam ami korábban is volt és ennek az egynek a kivételével működnek is.   

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

Teljes verzió megtekintése