Nem szakmabelieknek > Barkácsoláshoz segítséget kérek

NV35M házi barkácsolása

(1/2) > >>

bcslaci:
Mehet a téma a barkácsolós topikba :)

jan5650:
Köszönöm a választ!

Tudom hogy nem feltétlen ide tartozik de milyen központot érdemes vennem szerinted az alábbi eszközökhöz?:

- 1 db NV35M
- 2 db NV780MX
- 3 db infra mozgás beltéri
- 2 db vagyonvédelmi szúnyogháló
- 1 db nyitás érzékelő
- 2 db kezelő

Minden eszköz vezetékes lenne.

Szeretném ha távirányító is lenne hozzá hogy ha hazaérkezek akkor ki tudjam kapcsolni már a kapun kívül, illetve szeretném ha SMS-t küldene ha beriaszt, illetve SMS-el ki is tudnám kapcsolni a riasztást.

Milyen eszközökre lenne szükségem?előzmény: H. József #5

H. József:
Nekem az a tapasztalatom, hogy ha magasra van szerelve, akkor jóval érzéketlenebb lesz, nagyobb lesz az érzékelési területek
közt a távolság. Macskara nem jelez, ha be van állitva a kisallat védelem. Egyebkent kültéri eszköznél szerintem nincs olyan, hogy semmire nem riaszt be. Én a kültéri eszközöket főleg otthonlévő élesitéssel szoktam programozni, hogy időben legyen jelzés, ha a kertben lófrál vki. Vagy olyan helyre, ahol van élőerős örzés és le tudja csekkolni a jelzés eredetét.előzmény: jan5650 #3

jan5650:
Nyilván a kék kockára gondoltam a helynél...előzmény: jan5650 #3

jan5650:
Én a képen látható helyre szeretném tenni...
Jobbról a kerítés. Természetesen a karácsonyi világítást leveszem :D

Akkor ezt a típust nyugodtan megvehetem? Nem kell attól tartanom hogy 1-1 elszálló madárka, elfutó cica beriaszt? Elvileg délután csak süt ide telibe a nap. Fa, bokor nincs a környéken. Azért is akartam ~3 méter magasra tenni, mert akkor közvetlenül a ragalj alá be tudnám tenni és nem sütne rá a nap. Vagy ez nem számít?

előzmény: H. József #2

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése