Általános kategória > Társalgó

Az Ügyfél kéri...

(1/2) > >>

mot:
Lacy:
Igen, nagyon elegáns megoldás a kétirányú kütyü. Természetesen, ha az ÜF büdzséjébe belefér, akkor én is szívesen alkalmazom, mert praktikus, megbízható, minden igényt kielégít. Csak hát az ára... Nem egy rendszerből kimaradt ez az opció, mert soványabb volt a keret.
előzmény: Lacy #5

Lacy:
én meg 2 irányú MG-t használok így nem kell csipogtatni sem led...
Nem hinném hogy jó, ha az egész környék tudja hogy a Józsiék épp nincsenek otthon mer pirosan villog az ajtófélfa  8)
Amúgy az új Solo szirénát látta már valaki?
10 év késéssel sikerült beletenni egy lámpavillogtató programot, amivel az élesítés-kikapcsolás jeézés megvalósítható. Csak már a kutyának sem kell mert ahogy kezdtem is itt vannak a 2 irányú visszajelzős távok

mot:
ztm:
Én nem szoktam lebeszélni a távirányítós élesítésről senkit. Nyilván elmondom, hogy ha elhagyja a távirányítót, akkor szabad az út, meg hogy ha elalvás módban estére bekapcsolja, akkor ne hagyja a távirányítót a konyha asztalon, vagy más látványos helyen. Jah, és általában ilyenkor sziréna csippanást programozok, hogy legyen visszajelzése az ÜF-nek a sikeres élesítésről.
előzmény: ztm #3

ztm:
Így van, ha fizet a kialakításért, mehet. A LED-es visszajelzést szinte mindenhol kérik, ahol van kültéri infrasorompó is. Meg sokan úgy gondolják egy világító piros LED messze elűzi a betörőt is... Egy dologról beszélek le mindenkit: a távkapcsolós élesítésről. Bár volt már olyan 70 év feletti nénike, akit viszont rábeszéltem, mert meguntam, hogy 2 naponta elfelejti a kódját.előzmény: mot #1

padisah:
Aki fizet, az petyegtet. Jó pénzért mindent. Ha nem élből marhaság, vagy a védelem minősége nem sérül, és technikailag megoldható, akkor meg lehet csinálni. Főleg ha az ügyfél látja, hogy az egyedi kérését is megoldottam, akkor jobban, szivesebben fizet, és jobban fog ajánlani másnak.  egyébként is szakmai kihívásnak tekintem, ha nem szokványos megoldást kell csinálni, hanem valami egyedit. Persze a szakmai szempontok maximális figyelembevételével. előzmény: mot #1

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése