Tűz- és behatolásjelzés > Központok és kiegészítőik

Melyik központcsalád a jobb?

<< < (34/34)

vlezlee:
Valószínűleg ennek is megvan a miértje. Én is a paradox, dsc, napco, fbii vonalon tanultam meg a szakmát és pl engem sem győzött meg a satel.
Van pár átvett rendszerem, emiatt muszáj volt pár dolgot megtanulni, de pl az egyik ca64-nél átlag 1,5 évente kell kezelőt cserélni, mert vagy az lcd-je vagy a bill.világítás ledjei mennek tönkre, ez nálam nem minőség.
A felhasználónak közel nem egyszerű megtanítani a kezelését pl 7-es gombot nyomjon egy hiba megnézéséhez. Mellesleg dsc-nél is agyfa**t kapok a *2, *3 kombóktól, ezek az alap dolgok paradoxnál egyértelműek, egyszerűek és nem kell külön könyv a kezeléséhez.
Mellesleg pl a satel kisközpontok drágának mondhatók egy hasonló tudású paradoxhoz képest (mondom ezt úgy, hogy satel ca6,ca10,ca64-en, satalarm sa6xx, texecom központokon kívül máshoz még nem volt szerencsém).


N.Pál:
Sajnos van egy olyan érzésem,hogy aki 30 éve DSC-t iil. Paradoxot(agy egyebet) szerel az vagy nem hajlandó vagy nem képes új rendszert megtanulni,(tisztelet a kívételnek).Ezért inkább könnyebb szídni,mint bevallani,hogy nem ért hozzá.  :P Aki meg foglalkozik vele azt meg lenézik,de legalább eltudja dönteni,hogy az adott feladathoz,melyikkel a legkönnyebb és nem mellesleg leggazdaságosabb. Ez örök vita lessz. Egy baj van,hogy eddig akárhány helyen ragaszkodtak az "azt mondta aZ X.Y.,hogy a Satel nem jó" még senki nem tudott érveket mondani,csak annyit,hogy ez lengyel a másik meg Canada iil Izrael a gyártó.
Remélem nem sértettem meg senkit ,nem volt célom.

Kovács József:
Lehet szidni a satelt de aki egy kicsit ismeri a tipusokat az tudja hogy árarányosan egy jó készülék csak tudni kell hogy melyik mire való. Van olyan tipus közöttük amelyik a szöveges telefonhívóként jobb és van olyan amelyik ügyeletre. Próbálj meg egy satel integrát és lehet, hogy megváltozik a véleményed
Mondj egy olyan dobozt amit nem kell a panelhez igazítani van távtartója van benne trafó van szabotázsa a satelen kívöl és még a bővítőt is belerakhatod fúrás nélkül

TCsaba:
Kifejtenéd, hogy miért húzod ennyire le a Satelt?

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése