Beléptető- és kaputelefon rendszerek, áruvédelem > Beléptető rendszerek

Véna azonosító beléptető

(1/1)

eXtra:
Levágott kézzel nem működik a vénaszenzor

Ötmillió ponton azonosítja be a személyt az érfala mintázatáról, pótolhatja a tajkártyát, és készpénz nélküli fizetést is lehetővé tesz a magyar fejlesztésű rendszer, amelyet kormányhivatal bérel a következő három évre. A fejlesztést hamarosan hazai iskolákban is bevezethetik.

eXtra:
2007-ben a PC World is bemutatta, de nálunk valamiért csak nem terjed, pedig szerintem az alapötlet jó...
előzmény: Lacy #1

SLC:
egy 5 perces TV riportban egy azon támáról akár tíz féle egymásnak ellentmondó hülyeséget is képesek állítani. Semmi köze manapság a TV-ben megjelenő dolgoknak a valósághoz.
 előzmény: Lacy #1

Lacy:
http://www.sg.hu/cikkek/89660/vena_alapu_belepteto_rendszert_berel_a_nih

A kérdés az (azon kívül, hogy a Cikkek topicrészben mért nem tudunk új témát nyitni) szóval hogy mi ebben az az újszerű és különleges, amitől ez jobb vagy több mint az ujjlenyomat vagy arc felismerő esetleg az írisz szkenner?
A TV riportban még azt a kapitális baromságot is elporhintették, hogy ez a megoldás idézem szó szerint:
olcsóbb biztonságosabb, és gyorsabb mint az ujjlenyomatos vagy íriszérzékelős rendszerek

Kérem nagy érdeklődéssel hogy valaki magyarázza mán el mert így 22 szakmában eltöltött év után én ezt nem fogtam fel rendesen :)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

Teljes verzió megtekintése