Weboldalunk > Hibajelenségek

Törlődött a beírt szöveg

(1/1)

admin:
Sajnos valóban létezik a jelenség és leginkább akkor jön elő, amikor pl. túlméretes csatolt fájl után vissza gomb van az oldalon... Már néhányan keressük az okát, úgyhogy előbb-utóbb lesz rá megoldás! :'( 

admin:

--- Idézetet írta: Lacy - 2011. Június 03. - 23:09:21 ---A probléma az, hogy nem a böngésző vissza gombot hanem a fórum által kitett vissza szövegre kattintottam.
--- Idézet vége ---

Hmm... Nem tudtuk reprodukálni a jelenséget, de ha legközelebb is tapasztalsz hasonlót, akkor légy szíves jelezd és megpróbáljuk kinyomozni az okát!

Lacy:

--- Idézetet írta: admin - 2011. Június 03. - 23:04:20 ---Ha a hozzászólás elküldése előtt megnyomod a böngésződ vissza gombját, mindegyik fórumon elveszik a hozzászólásod!  8)

Én hosszú szövegek írása közben (de főleg küldés előtt) mindenhol használom a [Ctrl]+[A] , [Ctrl]+[C] billentyűkombinációkat. Így a vágólapon megmarad az elveszett szöveg, amit a következő próbálkozás alkalmával csak [Ctrl] + [V]-vel beszúrok... ;D

--- Idézet vége ---
A probléma az, hogy nem a böngésző vissza gombot hanem a fórum által kitett vissza szövegre kattintottam.
ebben az esetben alapeset, - legalábbis azokon  a fórumokon ahol én szoktam lenni, hogy a hozzászólás megmarad, de a kép nem, vagy felajánlja a cserét.
Sőt az Invasion powerwd féle fórumnál minden marad ugyanoda kerülök vissza, csak ott lesz felül a szöveg, hogy a kéméret nagy. Alant a hozzászólásmező benne azzal amit írtam ott van...
De ez más motor, szokni kell... csak meglepő és kellemetlen volt

admin:

--- Idézetet írta: Lacy - 2011. Június 03. - 20:19:42 ---Most megint lenne pár igen goromba szavam..
Mért kell egy fórummotornak olyan ostobának lennie, hogy ha egy képet csatolok, és nagy a mérete, akkor a vissza gombra kattintva ugyan vissza kerülök a hozzászólás írás ablakba, de az egész litánia amit megírtam elveszett !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tisztességgel megírt fórum ilyenkor azért legalább a hozzászólást megtartja...
xxx  vacak...  >:( >:( >:(

--- Idézet vége ---

Ha a hozzászólás elküldése előtt megnyomod a böngésződ vissza gombját, mindegyik fórumon elveszik a hozzászólásod!  8)

Én hosszú szövegek írása közben (de főleg küldés előtt) mindenhol használom a [Ctrl]+[A] , [Ctrl]+[C] billentyűkombinációkat. Így a vágólapon megmarad az elveszett szöveg, amit a következő próbálkozás alkalmával csak [Ctrl] + [V]-vel beszúrok... ;D

Lacy:
Most megint lenne pár igen goromba szavam..
Mért kell egy fórummotornak olyan ostobának lennie, hogy ha egy képet csatolok, és nagy a mérete, akkor a vissza gombra kattintva ugyan vissza kerülök a hozzászólás írás ablakba, de az egész litánia amit megírtam elveszett !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tisztességgel megírt fórum ilyenkor azért legalább a hozzászólást megtartja...
xxx  vacak...  >:( >:( >:(

Amúgy nem tudom mennyi a tárhely kapacitás, de a 128k képméret nem túl nagy...  a 4-nek meg a 256 mégjobban ....

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

Teljes verzió megtekintése