Weboldalunk > Hibajelenségek

Jelszóemlékeztető után nem kapok e-mailt

(1/1)

admin:
Megint visszapattant két yahoo.com-os levél, ezért mostantól yahoo-s email címmel nem lehet regisztrálni a fórumra, mert ezekre a címekre hibaüzenet lesz a válasz. Elnézést az érintettektől, de minden erőfeszítésünk hiábavaló volt, úgyhogy nem küzdünk tovább a yahoo-val.előzmény: admin #4

admin:
Jelenleg a yahoo.com az egyetlen ingyenes szolgáltató aki rendszeresen visszadobálja az e-mailjeinket, ezért yahoo-s email címről ne várjatok emailt regisztráció vagy jelszóemlékeztető után!

Másodszor küldtem nekik kérvényt, hogy szíveskedjenek fogadni a leveleinket, de ha záros határidőn belül nem lépnek valamit, akkor a jövőbeli problémák megelőzésére a yahoo-s címeket már a regisztrációs adatlap kitöltésénél elutasítjuk.  :(

A probléma megszűnéséig regisztráljatok másik email címet egy normális(abb) szolgáltatónál: pl. gmail.com,  freemail.hu, citromail.hu, stb...

admin:
Megvan a megoldás! Bizonyos mail szerverek (pl. citromail) nem fogadták a php függvényből küldött e-mailjeinket, ezért a fórumot átállítottam SMTP alapú levelezésre. Így már a citromailesek is megkapják (tesztelve!) a fórumból érkező leveleket.  ::bologat:: 
A többi hozzászólást leválasztottam, de ITT megtaláljátok!  8)

admin:
Szia!

Légy szíves küldd el nekem a régi felhasználói nevedet és azt az e-mail címedet, ahova a levelet vártad, hogy utánanézhessek a problémának! Köszi!

vilmos:
Sziasztok!
Nekem az elfelejtett jelszónál, ha beírtam a mail címemet, nem jött meg az új jelszóról a link. Többszöri próbálkozásra sem, így regeltem egy új nevet, címet, jelszót. Üdv!

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

Teljes verzió megtekintése