CCTV > Kábelek, átalakítók

Videotechnikai csatlakozók bekötése, átalakítók készítése

<< < (2/7) > >>

sunesz:
egy hdmi kábel, hány méterig használható, hogy ne dobálja a képet? ha elé tennék egy paszív osztót, a 13 méteres hdmi-nek, az működhetne képdobálás nélkűl? ha igen, akkor éppen így is tudnám használni.előzmény: Lacy #29

Lacy:
egy hdmi osztó egy 15 méteres aktívtoldós hdmi kábel és kész vagy amennyiben mindkét megjelenítőd rendelkezik hdmi bemenettel
ha nem, akkor bajosabb az ügy előzmény: sunesz #28

sunesz:
oké!
köszönöm válaszod! a 70 000 kicsit sok, már, így is több 10 000-el benne vagyok a projektben és, a magam barkácsolta szvics kábellel működik, de sajnos szellemképes, nincs a szvicsben árnyékolás és nem 75 ohmos, voltam a kácsáben, de nem tudtak mit mondani, ott lenne kábel 800/métere, lehet azt még bepróbálom, csak jó lett volna valami biztos támpont, olyantól, akinek már megoldódott ez a baj.előzmény: vlezlee #27

vlezlee:
Lehet kapni 15m-es quality vga kábelt. Ha nincs benne toldás/forrasztás akkor talán menni fog.
Lehet még kapni profi vga/utp átalakítót, amivel jó lehet, de az kb 70e nettó, azzal egészen 100m-ig mehet.előzmény: sunesz #26

sunesz:
13 méter! és szivesen elfelejteném, de van 2 megjelenítőm(tv készülék) és 2 kimenetem a dvr felvevőn, így praktikus lenne kihasználnom a 2 kimenetet, ami az egyik hdmi, a másik vga lenne, azért kellene megoldás a vga kábelre, hogy tudja az 1080p-ét.előzmény: vlezlee #25

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése