Szakmai kategória > Szoftverek

DLS2002 vs Windows 7 pro 32bit

<< < (2/6) > >>

Lacy:
én pl a multis napco letöltőhöz adott USB/soros átalakítót, mert a Napco háklis és nem megy nagyon mással, de szerencsére az amit hozzá ajánlanak, eddig minden más riasztóhoz alkalmas volt.
már legalábbis amikhez én próbáltam :)
DSC Napco Matrix és persze Paradox de megy a Crow is meg a Bentel/Kyo is

vlezlee:
Mikyen átalakítót használsz? Dsc elég kényes ráelőzmény: Szilco #17

vlezlee:
Nekem is csont nélkül megy 64 bites win10-enelőzmény: Szilco #17

Lacy:
hát nekem simán megy win 7-8-10 mindegyiken ment
előzmény: Szilco #17

Szilco:
Sajnos anno nem jött össze a dolog Win7 alatt.
Most éppen Win10 miatt szenvedek. Ugyan már évek óta Paradoxal foglalkozom, de most szükségem lett volna kétszer is egymás után DSC-t letölteni, főleg egy pár paraméter miatt és a billentyűzet szövegei miatt. A mostani laptopomon már 64-es Win10 van, ami mindenhova jó, kivéve a DLS5 és a DLS2002-höz. Sajnos egyik esetben sem tudtam kapcsolódni a központhoz.
Szerencsére biztonságképpen magammal vittem a régi netbookomat, amin XP fut. Azzal simán csatlakoztam mindkét esetben, bár érdekes módon egyiknél sem sikerült a billentyűzet szövegét letölteni, bármit csináltam, ezért kiírtam kézzel. :)
A nagyobb gond az volt, hogy 64-es Win10 alatt nem sikerül a csatlakozás. Van erre valamilyen bevált dolog valakinek? Vagy már senki sem foglalkozik vele? Igazából kommunikációs hibát ír ki. A port beállítások jók, az átalakító is jó, mert más programmal működik rendesen.
Minden ötletet szívesen fogadok.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése