Tűz- és behatolásjelzés > Hangjelzők

SAXO sziréna

(1/4) > >>

Lacy:
A déescé-s morgásom már leírtam a központok topicba, de itt is megkérdezem (plátói vagy költői? )
ki volt az a méretes fütyi, aki egy ilyen kis szar mikrokapcsolót tett a szirénába?
Mivel simán elfért volna a nagyobb is így nem értem. Ráadásul az a rettenetesen bonyolult megoldás, ahogy nyomja a két fedél meg a falon is támaszkodik, rettenetes  :o

Igaz a régi szirénájuk se volt egy matyóminta, abban az volt a poén, hogy ha 5-6 év után ki kellett nyitni, akkor 10-ből 6 tampere nem kapcsolt, mert az a barom 3 tolónyomókás kapcsolós szar műanyag be volt szorulva és annyi.
Nem győztük kenni, hogy működőképes legyen-maradjon.
A dsc tervezői valami Gábor Dénes szerű iskolában végeztek úgy tűnik... előzmény: SLC #17

SLC:
A sziréna jó, csak a tampere lehet rossz.
 
 előzmény: mot #16

mot:
Aha... a központcserét kifizeti, de a szirénát már nem.  ???
Én a KETTŐRE együtt adnék egy ajánlatot, amiben a KHF csere mondjuk 12e, majd amikor KÜLÖN kéri a cserét, akkor ennél többet kérnék.  :P Ha neki még jó az, akkor nekem is jó még külön a cseréért kimenni.előzmény: SLC #13

SLC:
El kell bontanom egy polikarbonát tetőt egy pincelejáró felet, hogy egyáltalán létrával odaférjek, vagy viszek daruskocsit  >:(
Nem akarok kétszer menni
 előzmény: mountainman #14

mountainman:
Gondolom ha DSC alapú, akkor A- jelölés indítja.
Persze jobb tudni, mi vár az emberre. :)

előzmény: SLC #11

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése