Általános kategória > Jogszabályok

Hivatalos biztonságtechnikai munkavégzéshez milyen feltételeknek kell megfelelni?

(1/5) > >>

vg:
Ugyanez érvényes a víz és elektromos szolgáltatók esetében is. És nálunk is megvan ugyebár ez a szolgáltató a biztosítók személyében...... :o :'( :-[
Visszatértünk egy értelmes kamara szerepéhez.előzmény: SLC #24

SLC:
Aki manapság intézett földgáz szolgáltatónál (TIGÁZ a legalja) ügyet, az látja, hogy igen hogyan kellene menni pl villanyszerelésben vagy vagyonvédelemben a dolgoknak.

-Tervezés
-Kivitelezés
-Ellenőrzés
----------------
Hibátlan működéselőzmény: Ryki #20

SLC:
Bor párti vagyok, nemsörözök, képbenvagyok  :-*

Véleményemet tartom, hogy az említett borász esetén a puccos pincészetet és a nevet fizeted meg.

Utóbbi időben inkább keresem a nem nagy nevű borászokat akik mellesleg nagy borászatok mesterei főállásban  ;D  ;)

Onelőzmény: L. Pásztor #16

Ryki:

--- Idézetet írta: klaci - 2014. November 16. - 19:40:02 ---Akkor viszont titkold el!  :)

--- Idézet vége ---

Azt csinálom  ;D

klaci:

--- Idézetet írta: Ryki - 2014. November 15. - 18:59:38 ---Attól hogy ráírnám az ajánlatomra az engedély számom, nem változna semmi.
Ahogy ismerem az embereket maximum az lenne hogy még véletlenül sem az én ajánlatomat fogadná el, mivel megfordulna a fejében hogy: Húú basszus ez elvégzett mindenféle szar tanfolyamot és rajtam akarja vissza keresni az árát....  :'(

--- Idézet vége ---
Akkor viszont titkold el!  :)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése