Általános kategória > Jogszabályok

Kamerás felvételek megőrzésének ideje

<< < (2/18) > >>

eXtra:
"sok esetben hasznos lenne, ha a felvételeket egy hónapig kötelező lenne megőrizni"

A kötelezővel nem értek egyet, de az valóban hasznos lenne, ha bárkinek jogában állna akár egy hónapig is megőrizni a felvételeket...  8)  ;)előzmény: Lacy #81

Lacy:
itt nem is az eset hanem a tanulság a lényeg

https://index.hu/belfold/2018/02/20/torok_etterem_labtores/


--- Idézet ---A biztonsági kamerák képeit csupán öt munkanapig kötelesek megőrizni az étterem-tulajdonosok, mivel az eset óta több hét telt el, abban az esetben, ha a rendőrség még nem kérte ki, az is előfordulhat, hogy a benti felvételek már nem lesznek elérhetőek.

Német Ferenc már jelezte az ombudsmannak, hogy sok esetben hasznos lenne, ha a felvételeket egy hónapig kötelező lenne megőrizni.  Az alelnök azt is hozzátette, hogy a térfigyelő kamerák hosszabb ideig tárolják a rögzített információkat.
--- Idézet vége ---

RLB:
Amikor meghallották hogy 172 óra kimentése milyen költséggel jár, rögtön tudták szűkíteni az időintervallumot. :)előzmény: RLB #79

RLB:
Köszönöm a válaszokat! Bár mondhatnám hogy most már mindent értek...
És ez jövőre még " jobb " lesz  .....előzmény: czegany #76

czegany:
Bocsánat az előző pontatlan hozzászólásért.
Csak a tulajdonos szót olvastam és tudatosítottam magamban. Ahogy Te írtad, hogy a rendszer tulajdonosa, az már egészen más. (majdnem éjfélig telepítettünk, a második sört bontottam az előbb, és a fáradság meg a szétszórtság..., de jó...na)  :D előzmény: czegany #77

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése