Szakmai kategória > Általános szakmai témák

Dyndns probléma

<< < (2/3) > >>

klaci:
Azt hiszel amit akarsz. Én a leírtakat tapasztaltam, nem elképzeltem.előzmény: Abandika #7

Abandika:
Szia klaci!

Igen azért irtam lehet fikció.
eyek syerint igen.

Viszont a dynszerveres gondot nem tudom elképzelni ezek a dolgok szimplán routerfüggők,(ritkán szolgáltató) nem hiszem, hogy egy p4 es gép a dns fordító és egy rackben foglal helyet:-))

Ajánlom a ciscot a Zyxelt a netgeart gondnélkül csinálják a dolgukat:-))
előzmény: klaci #6

klaci:
Szia Abaandika!
Kérlek ne kreálj városi legendákat. Azért mert a magyar és az angol billentyűzeten máshol vannak elhelyezve, nem fog a két karakter összekeveredni, mivel ASCII kódjuk nem változik.
Akkor tudsy kavart okoyni, ha menet k0yben 'tv'ltod a billentz-yetet magzarr=l angolra.
De miér tennél ilyet?  :)  Viszont az 'y' akkor is 'y' , a 'z' meg 'z'.előzmény: Abandika #4

klaci:
Szia!
Tudomásom szerint a dyndns kimondottan útálja , ha sűrűn zaklatják. Mivel a kialakítása olyan, hogy a userek küldik az aktuális IP címüket, így ha sokan sokszor küldöznek, agyonterhelik a  servert, így aki sokat irkál, azt egy időre pihibe teszik. (Szoktak róla e.mail értesítést is küldeni.)
Valószínű, ha a 4 órás frissítést állítod be, megszűnnek a gondjaid/gondjaitok.előzmény: KPeti #1

Abandika:
Szia Peti!

Tökre új vagyok és keresek a gondomra hibát és belefutottam a tiédbe.
Pont ilyen gondom volt egy dyn átirányítással T-homesos hálózatban.
Egy régi Linksys WRT54G router volt porondon, belőttem az irányítást succesfull és kb 30 perc után nem lehetett elérni a kamerákat, csak akkor ha egy gép vagy egy eszköz folyamatosan fent volt a neten(nem a router)!!!:-((
A szolgáltatók többsége 30 napig ad neked egy IP-t ha ki kapcsolod ha resetelsz ha kábelt vágsz, én is szenvedtem vele rendesen majd vettünk egy Netgear routert és azóta gond nélkül elérem a rendszert.
Egy tippem lenne azért esetleg próbáld meg mávégződésű egyszerűbb domaint létrehozni mondjuk.info

Nekem a tapasztalatom az, hogyha Y-Z s domaint hozok létre akkor összekeveredik, lehet ez csak fikció de a tengerentúlon is játszik az Y-Z cseréje!!:-))remélem tudtam segíteni!

Ki a net szolgáltatód?
A DVR-en a fix IP-n kívül belőtted az elsődleges másodlagos DNS-eket??

előzmény: KPeti #1

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése