Tűz- és behatolásjelzés > Hangjelzők

DSC PC1864 központra hogyan tudnék szirénát barkácsolni?

(1/2) > >>

MrPriest:
Nálam a kattogást nem oldotta meg az ellenállás, meg kellett relézni a beltéri szirénát.
Jellemzően a DSC Hungária által forgalmazott diPIX csodára.

NoRbEe_Sly:
Köszönöm a válaszotokat, és elnézést a tudatlanságomért :/

eXtra:

--- Idézetet írta: NoRbEe_Sly - 2011. Június 24. - 07:31:45 ---Az nem lesz baj, hogy a Bentellnél a Bell +/- közé tettem már párhuzamosan 1 ellenállást?

--- Idézet vége ---
Ha a kültéri szirénád negatív indítású, akkor a szirénában a + és start bemenet közé kell kötnöd az ellenállást (mivel ez a DSC bell +- kimenete).


--- Idézetet írta: NoRbEe_Sly ---Próbáltam úgyis, hogy a PGM1-et felprogramoztam, hogy riasztáskor adjon ki jelet, de ebben az esetben a beltéri sziréna kicsit szaggatott, és közel sem volt olyan hangos, mint az előző esetben.
--- Idézet vége ---
PGM1= max. 50mA
PGM2= max. 300mA

Érdemes lenne megismerned az eszközök áramfelvételét és a központ terhelhetőségét! Ha ez megvan, akkor már csak az Ohm-törvény felelevenítése és megértése van hátra...  ;)

NoRbEe_Sly:
Szia Lacy!
Köszönöm a gyors válaszodat!
Az nem lesz baj, hogy a Bentellnél a Bell +/- közé tettem már párhuzamosan 1 ellenállást?

handras:

--- Idézetet írta: Lacy - 2011. Június 24. - 06:07:16 ---Jujj
A PGM terhelhetősége jóval alatta van egy beltéri sziréna áramfelvételének, még jó ha nem ment tönkre.
A kattogó hang a bell kimenet figyelés miatt van, le kell zárni a bell +/-  t egy 1 k-s ellenállással

--- Idézet vége ---

Mármint a Bell+ és a Bell- közé tedd!

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése