Weboldalunk > Kérések és kérdések

Ötletláda

<< < (3/5) > >>

Lacy:
Nem akarok kekecnek tűnni, de az avatar képe nem lehet gif? Mert hogy olyan szépen fut(na) az agaram :)

Lacy:

--- Idézetet írta: admin - 2011. Június 01. - 23:45:15 ---Ezen a néven töröltelek és a régi nevedre átírtam az új email címedet! Nézd meg a nem indexes postafiókodat és kattints a benne szereplő linkre!

--- Idézet vége ---

Oké köszi mint látod megvagyok (nem szabadulsz tőlem meg olyan könnyedén  ;D  :P  )
és most állíthatok be mindent újra :)

admin:

--- Idézetet írta: lacyb - 2011. Június 01. - 23:24:01 ---Na jó látod csak módjával fikáztam :)
Deeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Nem kapok az indexes címre emailt !!!!
Különben nem nyavalyognék itt...
De amúgy már az is jó, ha átírod a nevem e b-t elhagyva...

--- Idézet vége ---
Ezen a néven töröltelek és a régi nevedre átírtam az új email címedet! Nézd meg a nem indexes postafiókodat és kattints a benne szereplő linkre!

lacyb:
Na jó látod csak módjával fikáztam :)
Deeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Nem kapok az indexes címre emailt !!!!
Különben nem nyavalyognék itt...
De amúgy már az is jó, ha átírod a nevem e b-t elhagyva...

admin:

--- Idézetet írta: lacyb - 2011. Június 01. - 20:37:11 ---Egy kicsit tré ez a fórummotor..
sok fórummal volt dolgom de ez kritikán aluli..
--- Idézet vége ---
A korábbi fórum tényleg nagyon tré volt, mégis lenyomtunk ott közel egy évtizedet! ;D Egyébként, ha jól emlékszem, kezdetben azzal is sok bajod volt...  8)


--- Idézetet írta: lacyb - 2011. Június 01. - 20:37:11 ---vagy valaki valamit nem jól csinált meg.
--- Idézet vége ---
Ha valaki hibázott, akkor az én voltam. Tehát kéretik engem megkövezni, amiért saját zsebből fizetem a domaint és a tárhelyet, a szabadidőmben pedig a fórummotor kódját túrom és szemét módon még tökéletes sem vagyok...


--- Idézetet írta: lacyb - 2011. Június 01. - 20:37:11 ---1. a régi nevem/jelszavam nem működik, a régi nevemmel vagy email címemmel kért jelszóemlékeztető email 17 esetben sem jött meg.
--- Idézet vége ---
A korábbi azonosítódat az index.hu-s email címeddel regisztráltad, tehát a fórum is oda küldte a levele(ke)t!


--- Idézetet írta: lacyb - 2011. Június 01. - 20:37:11 ---2. ha nem vagyok regisztrált tag, akkor az égvilágon senkinek nem lehet emailt írni. A normális az lenne, hogy alul az impresszumban vagy bárhol kéne egy email elérhetőség, ha valaki ugye nem tud bejelentkezni vagy regisztrálni, akkor is tudjon érdemben valakihez a fórum gazdái közül fordulni.
Jelenleg nekem is másik néven KELLET regisztrálnom, hogy megírhassam a gondom
--- Idézet vége ---
Ez jó ötlet! Felvettem a feladatlistára! Bár facebookon is írhattál volna... ;)
* admin: Kapcsolat menü elkészítve.


--- Idézetet írta: lacyb - 2011. Június 01. - 20:37:11 ---3 na ez a regisztráció is érdekes volt, pl mért kellett 3x kérni a regisztráló emailt, azt a mai napig nem tudom érteni. Ráadásul ezek a betűk a krix krax megett értem én hogy robot, de ez egyszerűen tragédia. (nem személyes, az összes ilyen számomra botrány, nem létezik, hogy nincs valami normális módszer csak ez a látásjavító szar) ja és 2x is beírtam jól és 2x is azt kaptam hogy rosszul írtam be ugyhogy nyaljon sót aki megírta ezt a programot.
--- Idézet vége ---
A captcha leginkább csak a regisztrációnál kerül képbe, azt pedig egyszer ki lehet bírni. Lehetne rajta egyszerűsíteni, de a kisebb fokozata már túl egyszerű és nem igazán véd. Ezzel a beállítással a spammer scriptek nem jutnak be a fórumra és nem szemetelik tele a fórumot... Szerintem ennyi áldozatot megér a dolog, de ha sokaknak okoz gondot a kép "megfejtése", akkor természetesen kitalálok rá valami más megoldást.


--- Idézetet írta: lacyb - 2011. Június 01. - 20:37:11 ---tehát kérdem én volna mód, hogy a régi nevem visszakapjam? :)
--- Idézet vége ---
Volna! Megnézed az indexes fiókodat és rákattintasz az emailben szereplő linkre! :D

Úgy látom már jónéhányan visszaszerezték a nevüket, de ha neked mégsem sikerül, akkor szólj és kibogozzuk az okát!

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése