Beléptető- és kaputelefon rendszerek, áruvédelem > Beléptető rendszerek

Sorompós üzleti parkolóra ötletek?

(1/2) > >>

L. Pásztor:
Miért kellene eldugni a GSM kapunyitó hívószámát ... ki lehet írni a sorompóra is !
Normális kapunyitót kell használni  :) 

Mert az nem kapunyitó, amely nem rendelkezik hívószám felismeréssel és programozható jogosultsággal ... még akkor sem, ha van mabisza ...
előzmény: mot #4

L. Pásztor:
Akkor lett volna miért benyomni egy féltéglával a J1 ablakot ...
Egy parkoló kártya ér annyit, h a kocsmában egy liter pálinkát is adtak volna érte.
Meg lehet 5 ingyé' kört is a félkarú rablón ...  :)

Belső tükör: ma már sok autóban automatikusan sötétedő belső tükör van, vagy abban van a tolató kamera display, vagy pl. a GPS navigáció.

Nálam spec. egyik autó belső tükrében sem volt annyi hely sem, (pedig nagyon erőltettem) h egy 10mm átmérőjű, 18 mm hosszú kamera elfért volna ... hogy utólag megtaláljam azokat a mocskos balkáni  barmokat, akik nem tudnak egy parkolóban mellőlem úgy ki-bekanyarodni, h ne húznák végig az autóm oldalát ... majd otthagyják szó nélkül, mint kutya a sz@rát ...
     
előzmény: mot #6

mot:
Nem, simán be lett ragasztva a szélvédő mögé. Így látszik ugyan, de működik!  :D
A tükör házába nem fért be a kártya, illetve így elégé oldal-érzékeny lett volna az egész installáció.előzmény: SLC #5

SLC:
Anno beszéltünk róla, a tükörbe (mögé )épített kártya + olvasó dolog megvalósult?előzmény: mot #4

mot:
Ha a GSM-es megoldás mellett döntesz, akkor mindenképpen olyat, ami lehetővé teszi a felhasználó azonosítást, így ha "közkézre kerülne" a szám, akkor sem tudnak nyitni.  8) De én inkább a proxy-t preferálnám, ha van rá lehetőség; és nem feltétlenül a nagytávolságú típust (költségcsökkentés). Biztos lesz olyan júzer, aki majd hápogni fog a GSM-es megoldás ellen, "nehogy má' nekem kelljen a telefonommal vacakolni, stb".előzmény: L. Pásztor #3

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése