Beléptető- és kaputelefon rendszerek, áruvédelem > Kaputelefonok

Codefone

(1/5) > >>

handras:
Neked is azt javaslom, mint az alattad kérdezőnek....előzmény: lordcroft #20

lordcroft:
Üdv mindenkinek!

Találkozott már valaki codefon rendszerben olyannal, hogy adott egy rendszer. kb.10 éves lehet, digitális codefon központ digitális lakástelefonokkal. Most elkezdett olyant csinálni, hogy 8 lakásból 3 nál kicseng (a többi hibamentes), beszélni is tudunk, de ha nyitnak akkor a nyitás hatására bontja a vonalat és nem nyitja az ajtót. Feszültségesés nincs nyitás közben sem 13,8v körül van. A második emeleten volt egy telefon kicsit brummos volt, leszedtem gyanakvásból, azóta mindenkinél jó a nyitás, telefonhibára gondoltam. Azóta vittem a levett telefon helyett egy újat, és azóta ha az fel van kötve a buszra akkor az elsőn szintén elkezdett az egyik telefon nem nyitni.

A mellette lévő lépcsőházban szintén van ilyen probléma, nem rég kezdődött. Nem akarom elhinni hogy vezetékezési hiba lenne mindkét helyen, lehet hogy központ szórakozik velem? Tapasztalt már más is ilyesmit?

handras:
Írj egy mailt az info@d-quick.hu címre lehet, hogy tudnak segíteni!


előzmény: Nagy P #1

Nagy P:
Közvetlenül a kültériből müködik,de 10 méterre már nem ha a meglévő hálózatra kötjük.

előzmény: topi #18

topi:
Ha jól értelmezem,akkor a kültéri közelében jól müködik az új beltéri. Ha a legközelebbi beltéri(k) helyére rakod az úja(kat)t,akkor mennek?A régieket meg az új helyre szereled ha igen.előzmény: Nagy P #13

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése