Beléptető- és kaputelefon rendszerek, áruvédelem > Beléptető rendszerek

Cryptex CR-302

(1/6) > >>

orkenyip:

--- Idézetet írta: klaci - 2014. Március 16. - 20:18:16 ---Én a helyedben fontolóra venném a 'Cryptex CR-2001 IP' panelt, egy 'CR-Power 5A' dobozban.
Egyszerűbb, kompaktabb a szünetmentesítés és sokkal profibban is néz ki. :) előzmény: orkenyip #21

--- Idézet vége ---

Háááát sajnos igazad van :) ;) :D ;D   :o

Szóval csak tanácsolni tudom, hogy fogadjátok meg a klaci tanácsát... Még nem sok ötletem van, hogy fogom esztétikusan felszerelni :)

De egy kérdésem is volna.
Ha a CR-302-n húzom le a kártyát azt írja munkába azaz bejelentkezik, ha pedig a segédolvasón azt írja munkából... Nekem pont fordítva kellene, hogy működjön. Eddig még nem jöttem re mit szúrok el... :)

klaci:
Én a helyedben fontolóra venném a 'Cryptex CR-2001 IP' panelt, egy 'CR-Power 5A' dobozban.
Egyszerűbb, kompaktabb a szünetmentesítés és sokkal profibban is néz ki. :) előzmény: orkenyip #21

Szilco:
Ha nincs az ajtón, akkor én még beajánlanék egy ajtóbehúzót is, ne maradjon nyitva az az ajtó. :)
Ezenkívül, ha ez az ajtó menekülési útvonalba esik (gondolom valamilyen szinten főbejárat), akkor kell egy vésznyító is, mert kétoldalas beléptetőpont, így nincs rajta kilincs. Egy ellenőrzésnél megütheti a bokáját a főnököd, ha nem így működik. :)
előzmény: orkenyip #23

orkenyip:

--- Idézetet írta: eXtra - 2014. Március 13. - 13:52:28 ---Szia!

Ha meglévő elektromos zárhoz szerelnéd és kihasználnák a CR-302 tudását, akkor rendben van... :) előzmény: orkenyip #21

--- Idézet vége ---



Köszönöm!
Hát majd kiderül :)
Tulaj szeretné tudni mikor jön megy a dolgozó, isten igazából ezért lesz, gondolom erre tökéletes megoldás

eXtra:
Szia!

Ha meglévő elektromos zárhoz szerelnéd és kihasználnák a CR-302 tudását, akkor rendben van... :)[/size]előzmény: orkenyip #21

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése