Nem szakmabelieknek > Barkácsoláshoz segítséget kérek

Hogyan barkácsoljak magamnak kamerarendszert?

(1/14) > >>

vg:
Tisztelt Amanda! Ha erdeklodese tovabbra is fennall, kerem hasznalja ezt a nem szakmabelieknek szant topicot, ahol altalanos ervenyu valaszokat kaphat kerdesere. Konkret valasz jellemzoen minden kerdesben csak a helyszin pontos ismerete es atbeszelese utan szulethet.

eXtra:
Az ilyen jellegű témák kaptak egy saját kategóriát és így mindenki boldog lehet!  8)

Nem szakmabelieknekelőzmény: handras #65

handras:
Zárjátok be vagy töröljétek már ezt a témát!

vg:
"Tisztelt Vg! Nem hiszem, hogy pályaválasztásommal megvert volna az élet, viszont Ön ezzel a mondatával felmutatta bizonyítványát számomra és az esetleg később ide tévedő laikus személyek számára is. Elméletileg mi egy célért dolgozunk és inkább tapasztalatainkat kellene megosztanunk. Gondolom nem ismeri a kriminalisztikát, viktimológiát, vagy egyéb tudományokat."

Üdv! Pedig sokkal nagyobb a valószínűsége, hogy igen, mint hogy nem. Ha utóbbiba tartozol, szerencsés vagy. Erre csak akkor lehet esélyed ha tisztként kezdted a pályádat, tiszthelyettesként szinte semmi. Igaz még csak 97 óta dolgozom együtt kollégáiddal (azzal a jóval 1000 fölöttivel aki nálunk megfordult- de ezt szintén tudnod kell), de hát amit társalgunk velük annak tartalma mélyen alulmúlja a borzalmas kategóriát.
És ott egy fontos mondat töredéked:"Elméletileg mi egy célért dolgozunk". Igen elméletileg. Gyakorlatilag a csendes és eseménymentes szoliért dolgoztok. Ennek érdekében pedig mindent megtesztek. Ugye értjük egymást? Ha netán nem, szívesen kifejtem pü-ben, de akkor búra alatt éltél.
Nézd van 1-2 hozzászólásom, mindenki olyan "bizonyítványt" állít ki rólam, amilyet csak szeretne :P , akár Te is.
Tuti sokkal többet koptattad az iskolapadot(vagy mégse), mint én és sok tudományágat beszippantottál, de nem ez minősít egy embert.
Én úgy gondolkodom, hogy az ács csináljon tetőt, a cipész cipőt, polihisztorok pedig nincsenek, csak önjelöltek..........előzmény: rettenet78 #61

rettenet78:
jahh igen :D!

hát alagutat, vagy felüljárót építenének ;)előzmény: eXtra #62

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése