Tűz- és behatolásjelzés > Központok és kiegészítőik

DSC PC-4020 installer kód reset után?

(1/6) > >>

msteve:
Sziasztok!
A helyes kód: 1135 vagy 113500. Eredeti leírásból vettem.

És még egy szokatlan dolog : a Technikusi belépés előtt a "*6-Mester kóddal" engedélyezni kell a DLS letöltést. Csak ezután enged belépni a programozói területre.

Remélem segítettem vele :-)

L. Pásztor:
Ha elemes (ilyen:  http://obrazki.elektroda.pl/2940689100_1318968856.jpg)  akkor vedd ki az elemet egy fél órára (pár perc a kondik miatt nem elég !)
Ha meg beöntött, ahogy #24 válasz képe is mutatja, akkor annak egy félórára történő kiforrasztása segíthet ...

De lehet szoftverhiba is (volt már ilyen), és egy másik eprom tartalommal, lehet nem csinálna ilyet.  előzmény: Ryki #28

Ryki:
Nem szeretnék új témát nyitni ehhez.
Adott egy örökölt DSC 4020. Füstérzékelő teszt után nem engedte sem Grand System, sem sima System Master kóddal resetelni a "tűz" jelzést...
Megnéztem a felhasználói kód beállításoknál mindenhol engedélyezve van, hogy az adott kóddal lehet resetelni a jelzést. Sőt ugye a két Masterkódnál gyárilag be van ez állítva és nem lehet módosítani  :'(

BalintR:
Ez még mindig az, amiről a múltkor beszéltünk?előzmény: H. József #21

H. József:
 A jobb alsó sarokban vannak a panelen jelölések, de nem biztos, hogy ezek a dátumot jelölik.előzmény: L. Pásztor #25

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése