Általános kategória > Társalgó

Eszközök keresése, eszmecsere.

(1/45) > >>

H. József:
"Barkácsolni" csak a legvégső esetben, mert időm az nincs ilyesmire, ráadásul 10 ilyen eszközre volna szükségem.
Azt gondoltam egyszerűbb feladat ez, mert régebben szerintem sokan használtunk un. pager-t, aminek volt egy helyhez kötött adókészüléke, általában egy külső nagyobb antennával és egy kis flexibilis antennával ellátott vevője mely elemről működött. előzmény: L. Pásztor #222

L. Pásztor:
Zsebben hordható, tehát kis antennás, nagy teljesitmányű, azaz 400-500 m hatótáv, tehát nem a legális 10mW-os 433/866-os sáv. Ha fent van 2.4 vagy 5 GHz-en, még nyűgösebb. Akkus, de gondolom nem 7Ah zselés .... de azért ne kelljen állandóan tölteni.
Nehéz ezeket a paramétereket összehozni mind, pláne úgy, hogy legális is legyen.

Én LoRa-ban gondolkodnék. Annak a -150dB-es érzékenységével nem lehet versenyezni. Persze kell mellé még egy-s-más. Azzal ezt meg lehetne oldani legálisan, de persze kevés a remény, hogy ilyet kapjál készen.előzmény: H. József #219

H. József:
udvar, kert, kisebb épületekkel szellősen beépített terület!előzmény: bcslaci #220

bcslaci:
Mit jelent nálad a szabad tér?előzmény: H. József #219

H. József:
Sziasztok!

Szükségem lenne olyan kulturált kivitelű rádiós átjelzőkre, vagy olyan pagerre mint amit régen az autóriasztók mellé lehetett szerelni.  A vevő elemes vagy akkus kivitelű kellene legyen, zsebben hordható és a hatótáv szabad téren legalább 400-500 méter. Az adó lehet fix kivitelű és akár külső antenna is csatlakoztatható hozzá. GSM átjelző mobilra sajnos nem jöhet szóba.
Valaki tud ilyet ajánlani?

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése