Keres / kínál > Állást keres, munkát kínál

Az Őrmester Nyrt. biztonságtechnikai igazgatót keres

(1/2) > >>

SLC:
Régi cégemnél, takarítónőt kerestek, de a sablon hirdetésben benne maradt pár sor:

Előnyt jelent
-B kategóriás jogosítvány
-Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Csak úgy sorakoztak a jelöltek  ;D

eXtra:
Azt hiszem, valahogy úgy kellene minden álláshirdetést megírni, mint ahogy a konverter.hu tette!  8)

eXtra:

--- Idézetet írta: orkenyip - 2014. Április 10. - 21:41:08 ---Én azt írtam, szerel vagy szerelt. És ez miatt írtam:
Biztonságtechnikai és gyengeáramú rendszerek ismerete, kivitelezésében való jártasság.
Ez csak úgy lehet, ha szerelt valaha is...
--- Idézet vége ---
Szerintem a gondolatmeneted ott sántít, hogy a kivitelezésben való jártasság, nem egyenlő a szereléssel! ;) Én pl. egyetlen olyan műszaki igazgatót sem ismerek, aki szerelőként szerezte a kivitelezési tapasztalatait, de persze ettől még bárhol előfordulhat bármi... :)előzmény: orkenyip #5

orkenyip:

--- Idézetet írta: L. Pásztor - 2014. Április 10. - 22:11:04 ---Ez a kiiras azt jelenti, h a ceg vezetesenek halvany lila fingja sincs arrol, h erre a posztra milyen tudasu es kepessegu emberre van szukseg.

Az ilyen meretu cegek eseteben pedig a napi gyakorlat az, h a donteseket muszaki kerdesekben is a ceg tulajdonosi es adminisztritativ vezetese hozza . . . mert igy a  "kifizetodo" de az ebbol eredo karokat pedig vigye el egy balek . . .

Olyan ez is, mint egy combino villamos . . . :)
előzmény: eXtra #1

--- Idézet vége ---

BIG LIKE :D
Teljesen igazad van!

L. Pásztor:
Ez a kiiras azt jelenti, h a ceg vezetesenek halvany lila fingja sincs arrol, h erre a posztra milyen tudasu es kepessegu emberre van szukseg.

Az ilyen meretu cegek eseteben pedig a napi gyakorlat az, h a donteseket muszaki kerdesekben is a ceg tulajdonosi es adminisztritativ vezetese hozza . . . mert igy a  "kifizetodo" de az ebbol eredo karokat pedig vigye el egy balek . . .

Olyan ez is, mint egy combino villamos . . . :)
előzmény: eXtra #1

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése