Keres / kínál > Állást keres, munkát kínál

PIC fejlesztő, programozó főállás

(1/1)

SLC:
A rugalmas munkaidőről nekem csak olyan élményem volt, hogy bentmaradtam 3-4-5órát tovább, de amikor az okmányi.ba ugrottam volna el 10 percre, akkor vegyek ki szabit.

eXtra:
Ez a hirdetés kicsit más terület, de megosztom, mert nagyon szimpatikus a hozzáállásuk!  ::eljen:: 
Saját projektek és megbízásos munkák elvégzésére fiatal, akár pályakezdő, vagy gyakornoki képzésen részt vevő programozó kollégát keresünk főállásba.

Nem rabszolgának keresünk valakit, aki itt él 24 órában az irodában, az a jó, ha szereted és jól végzed a munkádat, de van magánéleted, vannak barátaid, van családod, vannak hobbijaid is, amik feltöltenek. Nálunk nem a jutalomért kell dolgozni, hanem azért az örömért, hogy egy izgalmas kihívást időre teljesíteni tudsz. Ne azért gyere be dolgozni, mert a blokkolóóra figyel, hanem azért, mert szeretnél jó munkát kiadni a kezedből, amire büszke lehetsz Te is! Ha ilyen embernek érzed magad, szeretettel várunk!

Jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal az info (kukac) netcomware.hu email címen a pozíció és fizetési igény megjelölésével lehet.

Amit kínálunk:

* Munkavégzés közben Flow élmény (ha nem tudod mi az, itt megtudod :) )
* Rugalmas munkaidő, persze ésszel
* Önálló munkavégzés (mindegy hogy csinálod, oldd meg a feladatot)
* Saját ötletek megvalósíthatósága (erre külön időt biztosítunk)
* Versenyképes fizetés
* Állandó fejlődési lehetőség
Elvárások:

* C nyelv magasfokú ismerete, gyakorlat
* MPLAB IDE használata
* Microchip embedded TCP ismerete
* Hálózati protokollok ismerete (Ethernet, IP, TCP, UDP)
* Soros kommunikációs megoldások ismerete (Serial, SPI, I2C, One wire)
Előnyt jelent:

* ARM alapú mikrovezérlők ismerete, használata
* Keil uVision ismerete
* Más programozói nyelvek ismerete (Java, PHP, SQL)
* Rubik kocka kirakása :) forrás: http://konverter.hu/allas-pic-programozo.html

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

Teljes verzió megtekintése