Beléptető- és kaputelefon rendszerek, áruvédelem > Beléptető rendszerek

Milyen beléptető rendszer lehet ez?

<< < (2/6) > >>

syn7h37ic:
Az sc1 ezeréves őslelet. Jobban jársz, ha lecseréled, ha nincs sok beléptetési pont. Az alvállalkozóknak sem adják ki a szoftvert, kizárólag a Microraab az, aki egyáltalán programozhatja...előzmény: mormogipapa #19

mormogipapa:
Sziasztok. Microraab SC1 beléptetőhöz volna valakinek leírása? G4 nem akar adni semmit köszi[/size]

vg:
Edes istenem kicsihuszar! Nem erzed arcod ego illatat? Legalabb ne buktasd mar le magadat 2 hozzaszolas alatt! Vajon meg ilyen fiatal kezdo vagy, vagy csak siman nem gondolod vegig hogyan temetted el magad  ezen a forumon?előzmény: marcika9616 #17

marcika9616:
Én a régi kártyás beléptetőrendszerben nem hiszek. A dolgozók simán visszaélnek vele, lecsippantják egymás helyett stb. Persze ez kivédhető, ha odaültetünk egy embert ennek a felügyeletére, de én felesleges lépésnek érzem ezt. Az ujjlenyomatos rendszer sokkal megbízhatóbb, de van számos olyan, amit sokkal nehezebb kijátszani. Ha már céges beléptetőrendszerről beszélünk, akkor érdemes olyat választani ami megbízható. Itt van pl. egy profi: http://www.spammer.hu/index.php/fooldal/szolgaltatasok/biztonsagtechnika/belepteto-rendszerek/

BalintR:
Na vajon miért írtam ki a telefonszámot korábban?
:)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése