Beléptető- és kaputelefon rendszerek, áruvédelem > Beléptető rendszerek

Postai időzár

(1/2) > >>

Kovács József:
Köszönöm a segítséget én annak idején győr-moson-sopron megyei postákat csináltam de amikor már nem igen akartak nekünk fizetni, de a fiitich vastagon számlázott akkor én leléptem

vszilard:
Igen annak idején mi is a dél-Dunántúlon négyen jártuk a hivatalokat, és jól működött a dolog. Most szerintem nem olyan rugalmas a szervizellátás...  a w300 gyári kódja négy darab 9-es ami tuti változtatva van és a mérnöki belépés előtt rendszertampert kell csinálni. A panelen van reset jumper.

syn7h37ic:
Lehet resetelni. És országosan már vagy 12 éve nem a Fittich csinálja a postákat, sőt,  pár éve egy (nagyon) erősen kormányközeli cég miatt kellett az előző egyiknek is menni. Egyébként a w300 programozása már elérhető a guardall oldalán a discontinued product részeknél. Persze regisztráció után. Letöltő program max az 500 és 700 szériákhoz kellhet, de oda is elég egy leírás. A 300-hoz bőven elég a papíralapú doksi programozni. Egyszerűbb, mint a DSC.
Aki eddig átment az állami postától egyéni vállalkozóként üzemelő postává, azok mindegyikének javasoltam egy új riasztó beszerzését, mivel nincs fellelhető új anyag már a piacon. És ugye a Balmoralok és Windsorok mind 20 éves rendszerek, ahol egyre gyakoribbak a CPU hibák. Akik még javítanak, főleg az 500-as szériákra panaszkodnak, hogy döglenek le sorra. Új anyag nincs. Elvétve csodaszámba menően valakiknek esetleg akad, de ritkább, mint a becsületes politikus. előzmény: Kovács József #7

Kovács József:
A w 300-ast nem emlékszem lehet-e  resetelni, mert a fittich szerintem biztos megváltoztatta a kódokat és ha programozni kell akkor nem tudjuk.
Ha te használsz ilyent az a kérdésem, hogy letöltő programod van-e hozzá ?
Van olyan kolléga aki úgy kötötte le ügyeletről, hogy a telefonvonalat elvette és igy mindig törölni kell a hibát mert nem 708-as, hanem belső kommunikátora van.

vszilard:
szívesen, a taposószőnyeg már újonnan is vacak volt szerintem, megbízhatatlan, a w300-ban valamennyire képben vagyok még, otthon még olyan központom van

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése