Tűz- és behatolásjelzés > Érzékelők

Kültéri mozgásérzékelés

<< < (2/17) > >>

vg:
Satel Opal Pro 1 dolgot nem bir: ha erosen rasut a nap, amit egy lengedezo faag kitagargat. Na arra tuti a riasztas. Termeszetesen ha madar raszall vagy nagyon kozel szall hozza arra is lesz jelzes.
Szoval kompromisszumokkal hasznalhato.előzmény: Wineman #77

handras:
Paradox a kiráy! Ja nem, Sanyi a király....előzmény: Lacy #78

Lacy:
NV35 :

A rádiós az jó, főleg miután 2 éve mondogattam, hogy a szar kitakarásvédelem gyógyítására tegyenek bele kapcsolót, hogy  lehessen kikapcsolni. Mióta megcsinálták, tökéletes.
itt maga az infra sosem volt rossz kizárólag a kitakarásvédelem csinálta a problémákat.

NV35 buszos:
úgy szar ahogy.. itt sem az infra, itt a buszra kapcsolódó illesztő a hibás, én iszonyat sokat szívtam ezekkel tavaly december végén és ez tartott idén áprilisig, amikor is mindet lecseréltük DG85 -re... előzmény: Wineman #77

Wineman:
NV35M-mel van valakinek tapasztalata mióta utoljára szóba került? 2 év alatt talán sikerült kijavítani :)
Esetleg a Satel Opalpro? Leírás alapján még a Mikulást is észreveszi a kéményben.

Wineman:
Üdv!

Kültérben elhelyezett infrasorompóban használtatok már kameraházhoz való fűtést? Gyanítom ugyanazt csinálja, csak sokkal olcsóbb. Mi a véleményetek róla?

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése