Szerző Téma: Videotechnikai csatlakozók bekötése, átalakítók készítése  (Megtekintve 28764 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Írtam, nem?
150-200e -ért átmegy
vagy 15e-ért + 6500 ft erősítős toldó szintén
ha nem hiszed gyere el hozzám egy demóra

na voltam jó fej meg karácsony kikerestem neked pár integrált kábelt ami egybe van az erősítővel

http://www.argep.hu/trend/AKTI/Aktiv-hdmi-kabel-15-m.html


előzmény: sunesz #34

Nem elérhető sunesz

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 6
ok! és egy ugyancsak paszív 13 méteres hdmin?
előzmény: vlezlee #33

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Vga kábelen full hd nem fog menni 13m-en passzív kábellel
előzmény: sunesz #32

Nem elérhető sunesz

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 6
hátt! akárhonann nézem, ez a jelátvitel, akár hdmi, akár vga, problémás, illetve költséges. bár az álltalam fabrikált szvics kábeles vga kábel, átviszi 13 méteren az 1080p-ét és 2000ft-ba van, a két forasztható csati a végén, a kábel, meg volt a szarjaim közt, isten tudja honét már. csak az a szellemkép ne lenne, akkor jó is lenne a vga kábelezésem.ha elkezdek hdmizni, akkor lehet, belefutok szintúgy problémákba, ahogy olvasom, ami rettentő sok pézbe fájhat?most kaptam kölcsön haverosztól egy 10 méters hdmi kábelt, ami paszív osztás után olykor dobálja a képet. mi lenne, ha 13 méteres lenne a hdmi kábel? már kellene is valami jelerősítő, ami vagy jó, vagy nem, majd, ha megveszem kiderűl!, már lassan megélnek belőlem a kábelárúsító áruházak!haverom, azt monja, hogy vegyek egy ilyet és, http://kabelvilag.hu/Digitus-VGA-jelerosito-65m-ig a gyári vga kábelen is átmegy az 1080p, aztán... hátt már nem tudom! veszek egy ilet, aztán lehet akkor is döcc van...
előzmény: Lacy #31

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Müködhet csak legalább 150e be fog kerülni
nekem 15 méteres van egyszerű kínai vacak, de van 6500-ért hozzá egy aktív toldó ami erőst
volt már a drót végén 8-as osztó abból 6 1,8-as hdmi 6 projektorba, és mind hibátlanul adta a képet full HD-ben
amúgy 5-6 e ért van már szétosztó ami 1-be 2x1 ki tehát nem ront a jelen ellentétben a passzív cuccal
előzmény: sunesz #30

Nem elérhető sunesz

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 6
egy hdmi kábel, hány méterig használható, hogy ne dobálja a képet? ha elé tennék egy paszív osztót, a 13 méteres hdmi-nek, az működhetne képdobálás nélkűl? ha igen, akkor éppen így is tudnám használni.
előzmény: Lacy #29

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
egy hdmi osztó egy 15 méteres aktívtoldós hdmi kábel és kész vagy amennyiben mindkét megjelenítőd rendelkezik hdmi bemenettel
ha nem, akkor bajosabb az ügy
előzmény: sunesz #28

Nem elérhető sunesz

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 6
oké!
köszönöm válaszod! a 70 000 kicsit sok, már, így is több 10 000-el benne vagyok a projektben és, a magam barkácsolta szvics kábellel működik, de sajnos szellemképes, nincs a szvicsben árnyékolás és nem 75 ohmos, voltam a kácsáben, de nem tudtak mit mondani, ott lenne kábel 800/métere, lehet azt még bepróbálom, csak jó lett volna valami biztos támpont, olyantól, akinek már megoldódott ez a baj.
előzmény: vlezlee #27

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Lehet kapni 15m-es quality vga kábelt. Ha nincs benne toldás/forrasztás akkor talán menni fog.
Lehet még kapni profi vga/utp átalakítót, amivel jó lehet, de az kb 70e nettó, azzal egészen 100m-ig mehet.
előzmény: sunesz #26

Nem elérhető sunesz

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 6
13 méter! és szivesen elfelejteném, de van 2 megjelenítőm(tv készülék) és 2 kimenetem a dvr felvevőn, így praktikus lenne kihasználnom a 2 kimenetet, ami az egyik hdmi, a másik vga lenne, azért kellene megoldás a vga kábelre, hogy tudja az 1080p-ét.
előzmény: vlezlee #25

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!