Szerző Téma: DSC1616 késleltetett zóna megsértésekor megszólal a sziréna  (Megtekintve 2531 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető orkenyip

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 118
A DSC-nél a panelen 3 mm-es furat van, míg a fémdobozon 5 mm-es.
előzmény: orkenyip #8


Köszönöm!

Azóta már sikerült megmérnem nekem is!

Nem elérhető Szilco

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 166
A DSC-nél a panelen 3 mm-es furat van, míg a fémdobozon 5 mm-es.
előzmény: orkenyip #8

Nem elérhető papppapa

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 213
Sok minden szarságot benne hagytak szerintem a szabotázs jelzés hiányát is alapból , valamint amennyiben úgynevezett keresztzónát  sértessz szabotázs ügyileg akkor jelezni sem fog a központ .Magyarul élesített rendszernél elvágsz egy olyan kábelt amin egy keresztzónás érzékelő figyel ami nem dupla"érintésés"nem szólal meg a sziréna .Azé az már fasza és MABISZ-os .....
előzmény: Lacy #4
« Utoljára szerkesztve: 2014. Február 11. - 22:07:23 írta papppapa »

Nem elérhető orkenyip

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 118
Mivel ezért nem akartam új témát indítani azért itt kérdezem meg...
DSC paneleknek (zónabővítők) mekkora furata van a műanyag távtartónak? (bolhának)

Rendelnem kel viszonylag speciálisabb távtartókat, de nincs egy DSC panelem sem, ahol meg tudnám mérni... Valaki?

BalintR

  • Vendég
"Később áll fel a rendszer mint jelezné!"

Öööö, izé, ez így ebben a formában nem igaz!
:)
Azok az okos mérnökök beraktak egy opciót, ami jelzi ha valamelyik zónád zárás után nem állt helyre!
Ez akkor lehet hasznos, ha pl. a bejárati nyitásnál engedélyezve van a "Forced arm", hogy nyitott ajtónál is élesíthető legyen a rendszer, de valami oknál fogva nem áll vissza a nyitás érzékelő. Ilyenkor a kimeneti idő letelte után rögtön hangosan jelez, hogy gond van, de nem küld riasztást a távfelügyeletre. Így jó esetben még a területen tartózkodik a tulaj és tud intézkedni.
Csak sajnos ezt alapbeállításba tették...
:(


előzmény: Karsay #6

Nem elérhető Karsay

  • Szakember
  • Kezdő tag
  • *****
  • Hozzászólások: 7
Bocs, de csak most olvastam. Ennél a típusnál amikor bejött a 90 évek közepén én is megszívtam, amikor beélesíted várni kell egy percet, és utána nyisd meg a késleltetett zónát, és működni fog!
Később áll fel a rendszer mint jelezné!
Én akkor véletlenül jöttem rá! azóta ezt oktatják a dsc-nél!  :P

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Nem DSC-s. Akkor tudta volna...... :P
előzmény: Lacy #4

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
mazohista déescések :)

hangos kilépési hiba címet keresd
nem hiszem el hogy az új sorozatban is benne hagyták ezt a szarságot  ::fire:: ::kalapal::

Nem elérhető dudicsj

  • Szakember
  • Kezdő tag
  • *****
  • Hozzászólások: 48
Szia. Köszi, azt hiszem nem. Most, hogy így elolvastam, tutti ez lesz a hiba.  ::kalapal::
előzmény: vszilard #2

Nem elérhető vszilard

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 6
Szia! A 013-as címen a 6-os opciót letiltottad?
előzmény: dudicsj #1

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!