Szakmai kategória > Általános szakmai témák

Első számú közellenségünk: a telefon- és internetszolgáltató :)

(1/8) > >>

eXtra:
A feszítőszálas légkábelek magassága közút fölött legalább 5.5 m, de néha kicsit alacsonyabbra sikerül...  ;D
http://www.borsonline.hu/aktualis/hogy-akadhatott-egy-kamionba-egy-legkabel-a-bors-utanajart/154454

Horisz:
Mentést sem árt csinálni a sok munka után mivel a "kedves" ügyfelek előszeretettel reset-elnek és ilyenkor ugrik minden a pppoe adatokkal együtt  ;D Ennek a jellemzője a "nemtom mér,nincs internet se" telefonos hívás  :'( előzmény: eXtra #36

eXtra:
Ma is belefutottam egy inviteles netbe és sikerült pár órát szopni a qrva adsl routerükkel, mire gatyába ráztam. A 80-as port kiengedve a netre, a webes setup felületen admin/admin gyári login, az eszközben persze minden szanaszét állítgatva...  :'(  Ma megfogadtam, hogy a jövőben mindenkinél rákérdezek, hogy ki az internetszolgáltatója és ahol invitel van, ott egy tizessel több munkadíjat írok az árajánlatba! ::duh:: előzmény: eXtra #9

eXtra:
A Tibi és a Boci csoki gyártója is szüljön sünt, amiért egyre szarabb minőségű édességekkel árasztják el az országot! A legújabb trükközésük az volt, hogy ugyanazon az áron 100 gr helyett már csak 90-et kapsz, ráadásul a Tibi a kakaótartalmat is csökkentette...

Ryki:
Evvel nincs is baj. Azért írtam hogy ennek fényében....
Már hiper szuper informatikus géniuszoknak kellene lenni sok helyen. (Próbáltam ironizálni  :)  )
De ehelyett egy port forwarding-ot nem tudnak beállítani.

Viszont én Boci csoki párti vagyok előzmény: tomat5 #32

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése