Szakmai kategória > Szoftverek

Windows 10

<< < (8/8)

eXtra:
Üdv! Azon gondolkodom, hogy pici ócó Windows 10-es tableten OTG-vel működhetnek az USB-s kábeleink? Mert ha igen, és a programozó szoftvereink futnának Win10-en, akkor hamarosan beruháznék egy ilyen kütyübe... Korábban is agyaltam rajta, hogy de jó lenne egy pici, olcsó célgép, amin kizárólag a leírások és a biztonságtechnikai szoftverek lennének, de most a Win10-zel talán eljött az ideje. :)[/size]

Tescoban a Lark 7i ára most br. 17990, de a 8i is csak br. 24990 pénz. Első ránézésre asszem csak felbontásban és hdmi kimenetben különböznek...

syn7h37ic:
Próbálkozom én is a Win10-el. Babyware-ből én a 2.9.9 változatot használom. De meg van a 2.31 is. Talán a Power oldalán volt fenn ez a verzió, de valamiért törölték. (lehet nem stabil, de nálam eddig ok. ) Megnéztem, a Paradox és Power oldalát is, a 2.9.9 verzió már nincs fenn.
 Pyronix megy kompatibilis módban, Wintex ok. Titan ok. Mást eddig még nem próbáltam, de ami win8 alatt ment szerintem itt is fog. előzmény: vlezlee #1

vlezlee:
Üdv kollégák,

Használ valaki közülünk rajtam kívül Windows 10-et programozásra?
[size=78%]Pár tapasztalat:[/size]
- Paradox In-Field 3.9.3 nem tudja feltölteni hálózaton keresztül az IP150-re a firmware-t, wifin már 8.1 alatt sem működött.
- MOXA USB-RS232 átalakítóhoz nincs driver
- Babyware 2.31: tegnap egy EVOHD központon kellett volna 2 kódot kicserélnem, de nem volt hajlandó kommunikálni csak sokadik próbálkozásra (kapcsolat felépült hálózaton keresztül is és soros porton is, de csak rx-tx villogott nagyon lassan. Később vettem észre, hogy a kódokat ugyan átírta, de úgy tűnt, mintha nem kommunikálna) ezen kívül nekem stabilabbnak tűnik, mint win 8.1 alatt, SP4000 programozása 8.1 alatt sem, volt stabil.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése