Keres / kínál > Adok-veszek, csere-bere

Eladó cuccok

<< < (2/14) > >>

Kovács József:
Végigolvastam ezt a "regényt" az az érzésem, hogy itt nem mindenki úr  a hozzászólók közül.
Az az érzésem, hogy a regisztrációhoz meg kellene adni a rendőrségi engedély számát, mert aki címét és egyéb adatait nem meri megadni az nem biztos, hogy kolléga és lehet hogy engedély nélkül viszi el előlünk a munkát , mi pedig  járhatunk rendőrségi ellenőrzésre és tölthetjük a szerződés nyilvántartó naplót.

syn7h37ic:
Sajnos az eladó cuccok nem szakmai zárt topik, így szabadon látogatható minden regisztráltnak. Mondjuk nekem már nincs olyan gondom, hogy régi cuccokat tartalékoljak a régi ügyfeleknek,. Szép lassan, de sikerült szinte nullára redukálnom a magánügyfeleket. Pár év ráment, de nem bánom. A jelenlegi ügyfélkör pedig nem az a réteg, ahol a régit kelljen foltozni. (van pár öreg holmi, de nem az a kategória, amihez már évtizede nincs cucc.)
Ettől függetlenül szoktam nézni ezt a topikot is, hátha felbukkan olyan, ami engem is érdekelhet ;Delőzmény: Lacy #60

kero:
Még csak annyit, a személyiségi jogokkal, meg a privát üzenetek nyilvánosságra hozatalával kapcsolatban, hogy mondjuk Kiss István Józsefnek, meg Nagy Ádámnak vannak személyiségi jogai. MZ/X-nek, k29b-nek stb. nincsenek...ha értitek, hogy mire gondolok.

Lacy:

--- Idézetet írta: syn7h37ic - 2019. Augusztus 11. - 12:17:22 ---Reflektálva arra a bizonyos panel vételre, 3 kezelő és egy panel csere nem kéne, hogy gondot okozzon. A Paradox rendszerek között az átjárás valamennyire megoldott, főleg, ha a 3.x, vagy újabb verzió van. Onnantól elég a panelt, és a kezelőket cserélni valamelyik SP szériára, mert az érzékelők lezárásai megfelelőek. És nem használtra.
Azt a nézetet tartom, ha valami már régi, és nincs hozzá support, akkor azt el kell engedni, és újat kell feltenni. Csak sajnos a ami napig él az a furcsaság, hogy a vagyonvédelmen akarnak spórolni a legtöbbet.

--- Idézet vége ---
Én megértem azt is, ha valaki nem akar "csak" a 3 tasztra mondjuk 60e-t kiadni és belemegy egy használt panel vételébe. én magam is járok így rendszeresen ügyfeleknél hogy inkább egyelőre ezt választják, mint az újat mert a járulékos költségei sokkal többek mint amennyi a csak panel.
Akkor sincs gond, ha épp csak a panel árát sokallja. de az, hogy először mókásan beszól hogy a 10-15 panelem ára a 8000 aztán max 5-öt ad egyért, de ha adok 3-at is akkor benne van és mikor megírom neki, hogy egy azaz 1db-ot adok el neki max, akkor meg sértődik és hőzöng, és a szakmai és minden egyéb becsületességem kérdőjelezi meg. és ezek után még mindig finoman elküldöm a fenébe, akkor jön a gyalázkodó PÜ mikor letiltom akkor meg az email.
Kedves kolléga is kapott mert megvédett engem és elküldte a fószert. sajnálom, hogy így alakult, de továbbra is tartom: nem kellene minden ostoba barkácsolót beengedni egy szakmai fórumba. Ha nem bejegyzett telepítő, akkor így járt

syn7h37ic:
Lezárván ezt a témát:
Ha engem valaki megkeres, és az általam adott ajánlat nem megfelelő, akkor ebben az esetben elköszönünk egymástól, és megy minden a maga útján tovább. Az alkudozókat nem szeretem, különösen az olyanokat, akik másodszorra sem értik meg, hogy annyi a cucc, amennyi. Ha pedig azzal jön, hogy itt-ott fele, akkor vegye meg ott, és ekkor már fontolom a tiltást. Azt pedig különösen visszataszítónak találom, ha árzaklatás, erőszakos alkudozás után letiltom, akkor mail-ben bombázza tovább az embert. Az ilyen ember a szememben egy gerinctelen senki, ugyanis ha már olyan nagy legény, akkor szemtől-szembe csinálja ugyanezt a vagdalózást, nem vagyunk a bolhapiacon, és nem vagyok hajlandó odáig süllyedni.
Sajnos, ma már a következmények nélküli arctalan hőbörgők vették át az egész net felett az uralmat. (minimális túlzással) Rengeteg oldal van, ahol az FB kommentet felváltotta az anonim fórum motor, pl a discus, és egyebek. Ezeken az oldalakon újra elharapódzott a mocskolódás, és a virtuális verekedés. Politikai oldalakon pedig egyenesen visszataszító, és utálatot keltő, hogy egyesek mennyire lealacsonyodnak egy szintre. Sajnos a ténylegesen szakmai oldalak is ezért fognak kihalni, mert eltűnik az, ami kiemelte a többi  elektronikai oldalról őket, a kemény és szigorú moderáció. Manapság mindenki mindenhez IS érteni akar, és rengeteg önjelölt Mekk Mester szerel gyengeáramot. Csupán azért, mert az nem ráz... Reflektálva arra a bizonyos panel vételre, 3 kezelő és egy panel csere nem kéne, hogy gondot okozzon. A Paradox rendszerek között az átjárás valamennyire megoldott, főleg, ha a 3.x, vagy újabb verzió van. Onnantól elég a panelt, és a kezelőket cserélni valamelyik SP szériára, mert az érzékelők lezárásai megfelelőek. És nem használtra.
Azt a nézetet tartom, ha valami már régi, és nincs hozzá support, akkor azt el kell engedni, és újat kell feltenni. Csak sajnos a ami napig él az a furcsaság, hogy a vagyonvédelmen akarnak spórolni a legtöbbet.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése