Tűz- és behatolásjelzés > Érzékelők

Ablakos cégek nyitásérzékelői

<< < (2/2)

BeniJoe:
Roto-val találkoztam,tökéletesen működtek. Mivel az ablak kerete és tokozása más kialakítást nem is tett volna lehetővé, kimondottan erre lett kialakítva , ha a vasalat,zárszerkezet elmozdul vagyis nyitás történik, de a keret még a helyén marad, már jelzést generál. Könnyen sorosíthat a vezetélelése miatt (a1,a2-b1,b2), LSN buszon hálózatba kötehtők, termosztátot vezérlése is lehetséges. Épületautomatizálásnál is használják,VdS tanúsítvánnyal. ja hát igen min.17 ojró.

előzmény: RLB #1

Ryki:
Hofstadterrel találkoztam. Katasztrofálisan gyenge mágnest használnak. Személyesen beszéltem velük, hogy valami szar van az érzékelőikkel mert kimértem és fosik müködni.
- Ó van egy imbusz csavar benne avval kell állítani a Reed-et.
Na most 1cm re lógott ki a reed a tokból akkor is baszott működni.
Fogtam a vasalatra epxoyval felragasztottam egy neodium mágnes lapocskát avval faszán működik.

Észrevétel: az ajtóban a vasalat alatt a mágnes a kilincs mozgásával ( zárás nyitás) együtt mozog.
És ez a mágnes olyan harmat gyenge hogy egy csavart sem képes magához húzni. Valószínűleg mivel a vasalat alatt helyeztèk el...előzmény: RLB #1

RLB:
A tapasztalataitokra lennék kíváncsi az ablakos cégek által méregdrágán (9e-t adnak egy nyitást  >:(  ) beépített nyitásérzékelőkkel kapcsolatban .
Eddig 4 cégével találkoztam ( Roto,Hofstädter,stb 4 érzékelő típusa és ebből csak 1 cégé volt hibamentes.
Hogyan tud a tulaj ebben az esetben garanciát érvényesíteni? Az ablakos visszajön ( Ő építette be) villanyszerelő ( Ő vezetékezte ) ?
Ablak alatti kötések PUR habban ,vakolatban,ablakprofilban és ezek javíthatósága ?

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése