Szerző Téma: Techson DVR-557 /8 DVR password visszaállítás, vagy powerbizt.hu ismerős  (Megtekintve 18989 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető papppapa

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 213
Sziasztok !

Ez valamilyen szinten Power sajátosság .Én azért nem tőlük vásárolok pedig az új üzletük tényleg a mellettem levő házban van mert bizonyos javaslataimnál még arra sem méltattak hogy emilben válaszoljanak ,Többszász ezer forintos projektnél az EK nyilatkozatot több emilemre és szóbeli igéret ellenére a mai napig sem küldték el .
Ugyanakkor a műszaki gárdájuk A.G.,SZ.T, G.T és a többiek kiválóak ezért nem értem ezt a kontrasztot ....
előzmény: mindigehes #3

Nem elérhető mindigehes

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 5
Szia!

Pont ez a bajom, hogy szóba sem állnak velem. Nem vagyok náluk regisztrált senki sem, így még arra sem méltatnak, hogy azt mondják, kutyafütty... Nem igazán értem, miért, delton, meg masco-ban ilyet még sosem tapasztaltam.. sőt..

Brahira, hogy ott az üzletben könyörögjek, és onnan hajtsanak el, meg nem utazok fél napot munkaidőben..

közben kiderítettem, hogy a PowerView DVR 408TGB ugyan ez...
előzmény: SLC #2

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Nem fogod megkapni a visszaállítási jelszót valószínűleg, de vidd be a szervízbe megcsinálják.
előzmény: mindigehes #1

Nem elérhető mindigehes

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 5
Sziasztok!

Van egy Techson DVR-557 DVR, aminek a jelszava ismeretlen. Vissza kellene állítani, de sajnos nincs rá se jumper, sem elem kivétel nem segít. A Power forgalmazta, de tojnak a fejemre, 2 alkalommal is kerestem őket, válaszra sem méltatnak.

Tud valaki okosat, mit lehetne vele kezdeni?

ilyen, mint ez, csak 8csat. változatban (google kép...):

http://img11.aprod.hu/images_aprodhu/22434467_1_1000x700_techson-dvr-557-4-videorogzito-4-kameras-felbontasban-debrecen.jpg

Belül a panelen DVR408 felirat szerepel, google erre hoz azonos kinézettel más "gyártókat", szóval ha ilyen a kinézete bármilyen gyártónak, akkor az is jó nekem :)


Tudtok segíteni? vagy van valakinek Poweres ismerőse, aki legalább szóba állna velem? Köszönöm!

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!